Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, editovat, rozbalit, přehrát, komprimovat, importovat, konvertovat soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem převést, editovat, rozbalit, přehrát, komprimovat, importovat, konvertovat soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak převést, otevřít, konvertovat soubor s příponou .m3u8?

V čem editovat, vytvořit, rozbalit soubor s koncovkou .m3u8?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, prohlížet soubor formátu m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru m3u8? Potom se o definici podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru m3u8 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: druhy souborů, co to je m3u8?, prohlížení, v čem upravit, význam slova, co znamená m3u8?, koncovka souboru m3u8, .M3U8, import, formát souboru, editace, převod souborů, v čem spustit, jak otevřít, .m3u8, jak komprimovat, jak editovat, jak rozbalit

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Víte, co je to Pavlač? Znáte pojem Ebrieta? Znáte pojem Tapioka? Vzpomněli byste si na význam slova Spondylóza?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).