Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak otevřít soubor s příponou .m3u8?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m3u8?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m3u8? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru m3u8 se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: informace, souborový formát, .M3U8, prohlížení, přípona souboru m3u8, editace, význam slova, jak převést, spuštění souboru, export, import, koncovka souboru m3u8, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, co to je m3u8?

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hypotéza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Zrcadlovka Pamatujete si definici pojmu Pancetta? Vzpomněli byste si na význam slova Dividenda?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.