Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, konvertovat, exportovat, komprimovat, přehrát, spustit, otevřít soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem importovat, konvertovat, exportovat, komprimovat, přehrát, spustit, otevřít soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak importovat, rozbalit, otevřít soubor s příponou .m3u8?

V čem konvertovat, zobrazit, exportovat soubor s koncovkou .m3u8?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, komprimovat, upravit soubor formátu m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m3u8 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru m3u8 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak editovat, co to je m3u8?, spuštění souboru, souborový formát, jak převést, jak změnit, editace, jak rozbalit, informace, Audio soubory, jak otevřít, formát souboru, Audio soubory, prohlížení, význam slova, import, přípona souboru m3u8, druhy souborů

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Znáte výraz Ad acta? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cortana Znáte pojem Erektilní dysfunkce? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ampérhodina?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.