Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak otevřít soubor s příponou .m3u8?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m3u8?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony m3u8 sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m3u8 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: .m3u8, Audio soubory, význam slova, jak konvertovat, .M3U8, čím zobrazit, souborový formát, spuštění souboru, Audio soubory, co to je m3u8?, import, přípona souboru m3u8, v čem spustit, wiki, jak vytvořit m3u8, formát souboru, jak převést

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mantra Pamatujete si definici pojmu Apraxie? Vzpomněli byste si na význam slova LTE? Znáte pojem Altruismus?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.