Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, převést, upravit, prohlížet, rozbalit, editovat, exportovat soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Přípona souboru m3u8

Přípona souboru .m3u8 nejčastěji označuje uložený playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích. Soubory m3u8 využívají Unicode UTF-8 znakovou sadu na rozdíl od souborů s příponou .m3u.

Význam slova, termín, co je to m3u8? Jak a v čem přehrát, převést, upravit, prohlížet, rozbalit, editovat, exportovat soubor s příponou m3u8 (Audio soubory)

Souborový formát: m3u8

Jak přehrát, komprimovat, exportovat soubor s příponou .m3u8?

V čem převést, změnit, upravit soubor s koncovkou .m3u8?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, prohlížet, zobrazit soubor formátu m3u8?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m3u8 s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru m3u8 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: wiki, jak komprimovat, informace, čím zobrazit, co to je m3u8?, .M3U8, .m3u8, koncovka souboru m3u8, jak převést, jak změnit, Audio soubory, význam slova, jak rozbalit, jak vytvořit m3u8, spuštění souboru, jak otevřít, převod souborů, jak editovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou m3u8? Jak přehrát m3u8 soubor, resp. jak zobrazit m3u8 soubor.

Znáte výraz Devizový příslib? Vzpomněli byste si na význam slova Region? Víte, co je to Ad acta? Víte, co je to Gradace?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u8. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).