Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, exportovat, zobrazit, spustit, prohlížet, konvertovat, převést soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hpp

Soubor s příponou .HPP obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (C++ header file), který obsahuje proměnné, konstanty a funkce používané dalšími soubory projektu do kterých se tyto soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor tohoto typu lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hpp? Jak a v čem vytvořit, exportovat, zobrazit, spustit, prohlížet, konvertovat, převést soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hpp

Jak vytvořit, komprimovat, převést soubor s příponou .hpp?

V čem exportovat, přehrát, zobrazit soubor s koncovkou .hpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, spustit, importovat soubor formátu hpp?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to hpp? s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru hpp se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: přípona souboru hpp, export, koncovka souboru hpp, prohlížení, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, formát souboru, .hpp, co to je hpp?, jak převést, import, Zdrojové kódy, jak vytvořit hpp, editace, v čem spustit, informace, jak rozbalit

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona hpp? Jak přehrát hpp soubor, resp. jak zobrazit hpp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo SSL? Víte, co to je Vila? Pamatujete si definici pojmu Přečin? Víte, co to je Persona non grata?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hpp. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).