Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, upravit, otevřít, importovat, vytvořit, převést, editovat soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hpp

Soubor s příponou .HPP obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (C++ header file), který obsahuje proměnné, konstanty a funkce používané dalšími soubory projektu do kterých se tyto soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor tohoto typu lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hpp? Jak a v čem konvertovat, upravit, otevřít, importovat, vytvořit, převést, editovat soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hpp

Jak konvertovat, přehrát, editovat soubor s příponou .hpp?

V čem upravit, exportovat, otevřít soubor s koncovkou .hpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, importovat, zobrazit soubor formátu hpp?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony hpp sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Formát souboru hpp patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak komprimovat, .hpp, informace, jak konvertovat, jak editovat, jak převést, jak otevřít, import, spuštění souboru, Zdrojové kódy, wiki, význam slova, souborový formát, zkratka hpp, export, prohlížení, přípona souboru hpp, formát souboru

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona hpp? Jak přehrát hpp soubor, resp. jak zobrazit hpp soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Lombardní úvěr? Pamatujete si definici pojmu Exacerbace? Pamatujete si definici pojmu Creatin? Víte, co je to Reinfekce?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hpp. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.