Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, importovat, zobrazit, upravit, otevřít, změnit, editovat soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hpp

Soubor s příponou .HPP obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (C++ header file), který obsahuje proměnné, konstanty a funkce používané dalšími soubory projektu do kterých se tyto soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor tohoto typu lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hpp? Jak a v čem spustit, importovat, zobrazit, upravit, otevřít, změnit, editovat soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hpp

Jak spustit, exportovat, editovat soubor s příponou .hpp?

V čem importovat, přehrát, zobrazit soubor s koncovkou .hpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, upravit, prohlížet soubor formátu hpp?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem hpp s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru hpp patří do kategorie Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak komprimovat, .HPP, přípona souboru hpp, jak otevřít, .hpp, druhy souborů, převod souborů, editace, koncovka souboru hpp, spuštění souboru, formát souboru, souborový formát, jak vytvořit hpp, jak změnit, co znamená hpp?, v čem upravit, informace, co to je hpp?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou hpp? Jak přehrát hpp soubor, resp. jak zobrazit hpp soubor.

Víte, co je to Tabula rasa? Pamatujete si definici pojmu Obligátní? Víte, co je to Kinesiotaping? Znáte význam termínu Mrtvice?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hpp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.