Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hpp

Soubor s příponou .HPP obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (C++ header file), který obsahuje proměnné, konstanty a funkce používané dalšími soubory projektu do kterých se tyto soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor tohoto typu lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hpp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hpp (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hpp

Jak otevřít soubor s příponou .hpp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .hpp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .hpp?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru hpp? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru hpp patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: export, Zdrojové kódy, prohlížení, import, spuštění souboru, jak převést, .hpp, .HPP, souborový formát, jak konvertovat, Zdrojové kódy, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, wiki, přípona souboru hpp

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou hpp? Jak přehrát hpp soubor, resp. jak zobrazit hpp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Schizma? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Crossbody Pamatujete si definici pojmu Hinduismus? Vzpomněli byste si na význam slova Salko?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hpp. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.