Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou doc (Dokumenty)

Přípona souboru doc

Příponou .doc jsou označovány textové dokumenty Microsoft Word 95, 97, 2000, XP a 2003.

Význam slova, termín, co je to doc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou doc (Dokumenty)

Souborový formát: doc

Jak otevřít soubor s příponou .doc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .doc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .doc?

Microsoft Word
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Writer

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru doc? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru doc je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: editace, export, jak konvertovat, co to je doc?, spuštění souboru, přípona souboru doc, formát souboru, .DOC, čím zobrazit, .doc, import, Dokumenty, koncovka souboru doc, význam slova, jak převést, jak přehrát, souborový formát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona doc? Jak přehrát doc soubor, resp. jak zobrazit doc soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pemza Pamatujete si definici pojmu Databáze? Vzpomněli byste si na význam slova Zápustka? Znáte pojem Insolvence?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou doc. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?