Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, prohlížet, otevřít, převést, rozbalit, konvertovat, importovat soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Přípona souboru bz2

Svobodný algoritmus vynalezený Julianem Sewardem především pro unixové platformy. Nahrazuje původní GNU zip (.gz).

Význam slova, termín, co je to bz2? Jak a v čem přehrát, prohlížet, otevřít, převést, rozbalit, konvertovat, importovat soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Souborový formát: bz2

Jak přehrát, vytvořit, importovat soubor s příponou .bz2?

V čem prohlížet, editovat, otevřít soubor s koncovkou .bz2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, převést, změnit soubor formátu bz2?

Unix - příkazy bunzip, bzip
Bzip pro Windows
WinZip
WinRAR

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu bz2 s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru bz2 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak změnit, jak editovat, import, co to je bz2?, jak vytvořit bz2, .bz2, co znamená bz2?, informace, jak otevřít, formát souboru, editace, .BZ2, wiki, přípona souboru bz2, čím zobrazit, převod souborů, jak komprimovat, jak převést

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou bz2? Jak přehrát bz2 soubor, resp. jak zobrazit bz2 soubor.

Víte, co to je Skořice? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ricotta? Víte, co je to Frapé? Víte, co to je Autorizační kód?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bz2. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.