Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, konvertovat, upravit, vytvořit, editovat, exportovat, převést soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Přípona souboru bz2

Svobodný algoritmus vynalezený Julianem Sewardem především pro unixové platformy. Nahrazuje původní GNU zip (.gz).

Význam slova, termín, co je to bz2? Jak a v čem zobrazit, konvertovat, upravit, vytvořit, editovat, exportovat, převést soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Souborový formát: bz2

Jak zobrazit, spustit, převést soubor s příponou .bz2?

V čem konvertovat, komprimovat, upravit soubor s koncovkou .bz2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, vytvořit, změnit soubor formátu bz2?

Unix - příkazy bunzip, bzip
Bzip pro Windows
WinZip
WinRAR

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru bz2? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona bz2 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, v čem spustit, .bz2, zkratka bz2, editace, .BZ2, jak rozbalit, wiki, Komprimace dat, prohlížení, souborový formát, formát souboru, Komprimace dat, v čem upravit, jak změnit, převod souborů, jak komprimovat, informace

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou bz2? Jak přehrát bz2 soubor, resp. jak zobrazit bz2 soubor.

Znáte význam termínu Prvočíslo? Vzpomněli byste si na význam slova Schizma? Víte, co je to Roráty? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Palindrom?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bz2. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.