Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Přípona souboru bz2

Svobodný algoritmus vynalezený Julianem Sewardem především pro unixové platformy. Nahrazuje původní GNU zip (.gz).

Význam slova, termín, co je to bz2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Souborový formát: bz2

Jak otevřít soubor s příponou .bz2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bz2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bz2?

Unix - příkazy bunzip, bzip
Bzip pro Windows
WinZip
WinRAR

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru bz2? Potom se o definici podělte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru bz2 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, jak otevřít, jak konvertovat, prohlížení, Komprimace dat, co to je bz2?, informace, spuštění souboru, editace, souborový formát, Komprimace dat, .bz2, koncovka souboru bz2, přípona souboru bz2, export, co znamená bz2?, v čem upravit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru bz2? Jak přehrát bz2 soubor, resp. jak zobrazit bz2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo MDF deska Pamatujete si definici pojmu Parfémovaná voda? Vzpomněli byste si na význam slova Operativní leasing? Znáte pojem Mýtus?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bz2. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.