Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, upravit, vytvořit, přehrát, komprimovat, otevřít, importovat soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Přípona souboru bz2

Svobodný algoritmus vynalezený Julianem Sewardem především pro unixové platformy. Nahrazuje původní GNU zip (.gz).

Význam slova, termín, co je to bz2? Jak a v čem editovat, upravit, vytvořit, přehrát, komprimovat, otevřít, importovat soubor s příponou bz2 (Komprimace dat)

Souborový formát: bz2

Jak editovat, konvertovat, importovat soubor s příponou .bz2?

V čem upravit, exportovat, vytvořit soubor s koncovkou .bz2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, přehrát, převést soubor formátu bz2?

Unix - příkazy bunzip, bzip
Bzip pro Windows
WinZip
WinRAR

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Zaujal vás formát, koncovka souboru bz2? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru bz2 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak rozbalit, význam slova, jak převést, .BZ2, editace, v čem upravit, export, formát souboru, jak přehrát, co to je bz2?, jak komprimovat, wiki, import, informace, jak otevřít, jak vytvořit bz2, jak editovat, prohlížení

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou bz2? Jak přehrát bz2 soubor, resp. jak zobrazit bz2 soubor.

Víte, co to je Intelekt? Znáte pojem Cestopis? Víte, co to je Latte macchiato? Vzpomněli byste si na význam slova Pravý úhel?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bz2. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.