Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, editovat, konvertovat, upravit, změnit, prohlížet, importovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem převést, editovat, konvertovat, upravit, změnit, prohlížet, importovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak převést, vytvořit, importovat soubor s příponou .tib?

V čem editovat, otevřít, konvertovat soubor s koncovkou .tib?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, upravit, přehrát soubor formátu tib?

Acronis True Image

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu tib můžete sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona tib se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: přípona souboru tib, jak přehrát, import, zkratka tib, koncovka souboru tib, Obrazy disků, informace, wiki, co znamená tib?, druhy souborů, jak vytvořit tib, v čem upravit, jak otevřít, .TIB, formát souboru, jak editovat, Obrazy disků, jak změnit

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Znáte pojem Xanthan? Znáte výraz Synchronizace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Liché číslo? Víte, co je to Nick?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?