Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru tib? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru tib se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak převést, wiki, jak vytvořit tib, v čem spustit, prohlížení, informace, souborový formát, význam slova, co znamená tib?, jak konvertovat, v čem upravit, import, spuštění souboru, čím zobrazit, jak přehrát, .tib, co to je tib?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Znáte význam termínu Pogrom? Víte, co to je Registrační pokladna? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kurzíva? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fašismus

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?