Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru tib? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona tib je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: význam slova, spuštění souboru, jak otevřít, co znamená tib?, import, wiki, přípona souboru tib, koncovka souboru tib, Obrazy disků, Obrazy disků, jak konvertovat, editace, co to je tib?, prohlížení, v čem upravit, v čem spustit, export

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Víte, co to je Hattrick? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Přísloví? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Uloženka Pamatujete si definici pojmu Domestikace?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?