Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, rozbalit, vytvořit, zobrazit, otevřít, změnit, exportovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem editovat, rozbalit, vytvořit, zobrazit, otevřít, změnit, exportovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak editovat, převést, exportovat soubor s příponou .tib?

V čem rozbalit, prohlížet, vytvořit soubor s koncovkou .tib?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, zobrazit, upravit soubor formátu tib?

Acronis True Image

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem tib s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona tib je v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: jak konvertovat, jak komprimovat, prohlížení, čím zobrazit, v čem spustit, koncovka souboru tib, co znamená tib?, informace, co to je tib?, souborový formát, export, .TIB, formát souboru, jak přehrát, význam slova, jak změnit, jak editovat, import

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Znáte pojem Zdymadlo? Víte, co je to Roaming? Znáte výraz Dokonalý trh? Znáte výraz Pravý úhel?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?