Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Tento text (tib) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru tib patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: wiki, souborový formát, jak převést, přípona souboru tib, Obrazy disků, spuštění souboru, editace, význam slova, jak vytvořit tib, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, Obrazy disků, .TIB, jak otevřít, informace, import

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Pamatujete si definici pojmu Osud? Vzpomněli byste si na význam slova Tetanie? Znáte pojem Piloxing? Víte, co je to Větný celek?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?