Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, komprimovat, editovat, spustit, exportovat, rozbalit, konvertovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem převést, komprimovat, editovat, spustit, exportovat, rozbalit, konvertovat soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak převést, změnit, konvertovat soubor s příponou .tib?

V čem komprimovat, otevřít, editovat soubor s koncovkou .tib?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, spustit, zobrazit soubor formátu tib?

Acronis True Image

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby.

Sdílejte text tib s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru tib patří do kategorie Obrazy disků

Klíčová slova: souborový formát, co znamená tib?, čím zobrazit, import, jak rozbalit, koncovka souboru tib, jak editovat, jak vytvořit tib, jak převést, jak konvertovat, zkratka tib, druhy souborů, jak přehrát, .tib, v čem spustit, jak komprimovat, jak změnit, wiki

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Imploze Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Býlí? Znáte význam termínu Bowling? Víte, co je to Žlutý trikot?

Často hledané přípony a souborové formáty

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?