Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, přehrát, vytvořit, rozbalit, exportovat, importovat, převést soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem prohlížet, přehrát, vytvořit, rozbalit, exportovat, importovat, převést soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak prohlížet, zobrazit, převést soubor s příponou .tib?

V čem přehrát, otevřít, vytvořit soubor s koncovkou .tib?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, rozbalit, editovat soubor formátu tib?

Acronis True Image

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu tib s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Přípona souboru tib se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: jak otevřít, čím zobrazit, koncovka souboru tib, význam slova, .TIB, druhy souborů, jak převést, wiki, co to je tib?, informace, jak vytvořit tib, jak editovat, jak rozbalit, import, co znamená tib?, zkratka tib, export, editace

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Víte, co je to Outdoor? Pamatujete si definici pojmu Obelisk? Znáte pojem Kyselo? Znáte výraz Rehabilitace?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?