Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, vytvořit, exportovat, přehrát, editovat, konvertovat, otevřít soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem zobrazit, vytvořit, exportovat, přehrát, editovat, konvertovat, otevřít soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak zobrazit, importovat, otevřít soubor s příponou .tib?

V čem vytvořit, převést, exportovat soubor s koncovkou .tib?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, přehrát, komprimovat soubor formátu tib?

Acronis True Image

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Tento text (tib) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru tib patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: jak rozbalit, přípona souboru tib, .TIB, zkratka tib, jak změnit, v čem upravit, převod souborů, Obrazy disků, co znamená tib?, import, jak komprimovat, spuštění souboru, význam slova, jak editovat, Obrazy disků, jak konvertovat, prohlížení, export

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Pamatujete si definici pojmu AČR? Znáte výraz Molekula? Vzpomněli byste si na význam slova Dluh? Znáte výraz Elementární?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?