Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Přípona souboru tib

Přípona .tib označuje obraz disku (přesnou zálohu dat) vytvořenou v programu Acronis True Image. Jedná se o podobný formát jako vhd. V programu Acronis True Image lze vytvářet zálohy celých diskových oddílů, prohlížet je a obnovovat do původního nastavení. Tib soubory slouží především k zálohování operačního systému.

Význam slova, termín, co je to tib? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tib (Obrazy disků)

Souborový formát: tib

Jak otevřít soubor s příponou .tib?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tib?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tib?

Acronis True Image

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text tib s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru tib se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: co znamená tib?, editace, Obrazy disků, koncovka souboru tib, souborový formát, jak vytvořit tib, spuštění souboru, informace, export, v čem upravit, význam slova, přípona souboru tib, jak otevřít, wiki, čím zobrazit, co to je tib?, v čem spustit

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát tib? Jak přehrát tib soubor, resp. jak zobrazit tib soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Infinitiv? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Leasing Pamatujete si definici pojmu Xantan E 415? Vzpomněli byste si na význam slova Netbook?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tib. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?