Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, prohlížet, konvertovat, převést, spustit, vytvořit, rozbalit soubor s příponou idx (Ostatní soubory)

Přípona souboru idx

Soubor s příponou .idx obvykle obsahuje titulky (Subtitles) k videu. Jedná se o podobný formát jako sub.

Význam slova, termín, co je to idx? Jak a v čem editovat, prohlížet, konvertovat, převést, spustit, vytvořit, rozbalit soubor s příponou idx (Ostatní soubory)

Souborový formát: idx

Jak editovat, přehrát, rozbalit soubor s příponou .idx?

V čem prohlížet, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .idx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, převést, komprimovat soubor formátu idx?

Přehrávání:
VLC media player (Multiplatformní -
Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
CyberLink PowerDVD 12
VideoLAN VLC media player
MPlayer (Mac OS X)
SMPlayer (Linux)
MX Player (Android)

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek.

Tento text (idx) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Formát souboru idx je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: co to je idx?, jak změnit, .IDX, wiki, převod souborů, jak rozbalit, v čem spustit, zkratka idx, .idx, editace, jak editovat, Ostatní soubory, jak konvertovat, prohlížení, přípona souboru idx, spuštění souboru, formát souboru, význam slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou idx? Jak přehrát idx soubor, resp. jak zobrazit idx soubor.

Víte, co to je Kalus? Pamatujete si definici pojmu Burčák? Víte, co je to Znárodnění? Pamatujete si definici pojmu Průliv?

Další vybrané souborové koncovky

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou idx. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.