Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Přípona souboru zipx

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Přípona souboru .zipx je odvozena od slova Extended Zip File. Jedná se o nový druh algoritmu, který umožňuje větší kompresi souborů oproti standardnímu formátu zip. ZIPX algoritmus je možné využít v programu WinZip od verze 12.1.

Význam slova, termín, co je to zipx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Souborový formát: zipx

Jak otevřít soubor s příponou .zipx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .zipx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .zipx?

Komprimace/dekomprimace
WinZip verze 12.1 a vyšší

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony zipx sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru zipx patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: formát souboru, jak přehrát, jak konvertovat, .ZIPX, co znamená zipx?, prohlížení, přípona souboru zipx, wiki, editace, jak převést, koncovka souboru zipx, jak vytvořit zipx, čím zobrazit, .zipx, import, Komprimace dat, souborový formát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou zipx? Jak přehrát zipx soubor, resp. jak zobrazit zipx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pangamin? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rar Pamatujete si definici pojmu Bůh? Vzpomněli byste si na význam slova Jóga?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zipx. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.