Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, vytvořit, zobrazit, převést, otevřít, prohlížet, konvertovat soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Přípona souboru zipx

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Přípona souboru .zipx je odvozena od slova Extended Zip File. Jedná se o nový druh algoritmu, který umožňuje větší kompresi souborů oproti standardnímu formátu zip. ZIPX algoritmus je možné využít v programu WinZip od verze 12.1.

Význam slova, termín, co je to zipx? Jak a v čem změnit, vytvořit, zobrazit, převést, otevřít, prohlížet, konvertovat soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Souborový formát: zipx

Jak změnit, editovat, konvertovat soubor s příponou .zipx?

V čem vytvořit, rozbalit, zobrazit soubor s koncovkou .zipx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, převést, upravit soubor formátu zipx?

Komprimace/dekomprimace
WinZip verze 12.1 a vyšší

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to zipx? s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru zipx patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: převod souborů, jak převést, jak otevřít, prohlížení, .ZIPX, jak přehrát, co to je zipx?, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak vytvořit zipx, spuštění souboru, formát souboru, jak komprimovat, souborový formát, zkratka zipx, jak změnit, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou zipx? Jak přehrát zipx soubor, resp. jak zobrazit zipx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Stipendium? Vzpomněli byste si na význam slova Kompetenční žaloba? Znáte pojem Armagedon? Vzpomněli byste si na význam slova Snowkiting?

Zkuste také následující přípony souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zipx. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.