Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, spustit, rozbalit, změnit, konvertovat, převést, otevřít soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Přípona souboru zipx

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Přípona souboru .zipx je odvozena od slova Extended Zip File. Jedná se o nový druh algoritmu, který umožňuje větší kompresi souborů oproti standardnímu formátu zip. ZIPX algoritmus je možné využít v programu WinZip od verze 12.1.

Význam slova, termín, co je to zipx? Jak a v čem exportovat, spustit, rozbalit, změnit, konvertovat, převést, otevřít soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Souborový formát: zipx

Jak exportovat, importovat, otevřít soubor s příponou .zipx?

V čem spustit, vytvořit, rozbalit soubor s koncovkou .zipx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, změnit, komprimovat soubor formátu zipx?

Komprimace/dekomprimace
WinZip verze 12.1 a vyšší

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem zipx s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru zipx je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: souborový formát, jak vytvořit zipx, prohlížení, wiki, .zipx, jak převést, spuštění souboru, druhy souborů, jak přehrát, jak otevřít, význam slova, jak změnit, Komprimace dat, jak komprimovat, v čem spustit, export, v čem upravit, jak editovat

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou zipx? Jak přehrát zipx soubor, resp. jak zobrazit zipx soubor.

Znáte výraz Judaismus? Znáte pojem Wikipedie? Pamatujete si definici pojmu Veletucet? Znáte význam termínu Protonová léčba?

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zipx. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).