Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, komprimovat, prohlížet, změnit, otevřít, konvertovat, exportovat soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Přípona souboru zipx

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Přípona souboru .zipx je odvozena od slova Extended Zip File. Jedná se o nový druh algoritmu, který umožňuje větší kompresi souborů oproti standardnímu formátu zip. ZIPX algoritmus je možné využít v programu WinZip od verze 12.1.

Význam slova, termín, co je to zipx? Jak a v čem vytvořit, komprimovat, prohlížet, změnit, otevřít, konvertovat, exportovat soubor s příponou zipx (Komprimace dat)

Souborový formát: zipx

Jak vytvořit, rozbalit, exportovat soubor s příponou .zipx?

V čem komprimovat, převést, prohlížet soubor s koncovkou .zipx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, změnit, zobrazit soubor formátu zipx?

Komprimace/dekomprimace
WinZip verze 12.1 a vyšší

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Zaujal vás formát, koncovka souboru zipx? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru zipx je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: spuštění souboru, jak komprimovat, .ZIPX, Komprimace dat, export, zkratka zipx, jak otevřít, v čem spustit, co to je zipx?, wiki, v čem upravit, .zipx, koncovka souboru zipx, jak editovat, jak vytvořit zipx, formát souboru, jak přehrát, jak převést

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou zipx? Jak přehrát zipx soubor, resp. jak zobrazit zipx soubor.

Víte, co je to Hysterektomie? Znáte význam termínu Úplněk? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mikrocefalie? Pamatujete si definici pojmu Tržní cena?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou zipx. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.