Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, komprimovat, vytvořit, přehrát, editovat, změnit, převést soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem exportovat, komprimovat, vytvořit, přehrát, editovat, změnit, převést soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak exportovat, otevřít, převést soubor s příponou .nrg?

V čem komprimovat, spustit, vytvořit soubor s koncovkou .nrg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, přehrát, prohlížet soubor formátu nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Tento text (nrg) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona nrg patří do kategorie Obrazy disků

Klíčová slova: jak editovat, koncovka souboru nrg, spuštění souboru, export, co to je nrg?, jak vytvořit nrg, jak komprimovat, import, formát souboru, prohlížení, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, přípona souboru nrg, Obrazy disků, wiki, jak konvertovat

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Parafín? Víte, co to je Šoulet? Víte, co je to Watt? Pamatujete si definici pojmu Penne?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.