Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak otevřít soubor s příponou .nrg?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nrg?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu nrg s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru nrg se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, spuštění souboru, co to je nrg?, v čem upravit, .nrg, .NRG, Obrazy disků, přípona souboru nrg, význam slova, jak konvertovat, informace, prohlížení, jak vytvořit nrg, wiki, editace

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Znáte význam termínu Býlí? Víte, co to je Cytologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Oligarcha? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Celé číslo

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.