Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, změnit, exportovat, editovat, konvertovat, otevřít, zobrazit soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem upravit, změnit, exportovat, editovat, konvertovat, otevřít, zobrazit soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak upravit, rozbalit, zobrazit soubor s příponou .nrg?

V čem změnit, převést, exportovat soubor s koncovkou .nrg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, editovat, komprimovat soubor formátu nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Definici souborového formátu nrg můžete sdílet s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru nrg je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: druhy souborů, v čem upravit, informace, význam slova, jak konvertovat, jak změnit, co to je nrg?, převod souborů, editace, Obrazy disků, spuštění souboru, Obrazy disků, jak přehrát, souborový formát, formát souboru, jak rozbalit, import, .NRG

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Demise? Vzpomněli byste si na význam slova Pravý úhel? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo ČSSZ Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Zástavní právo

Zkuste také následující přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.