Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, rozbalit, změnit, editovat, spustit soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, rozbalit, změnit, editovat, spustit soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak prohlížet, upravit, spustit soubor s příponou .nrg?

V čem přehrát, konvertovat, otevřít soubor s koncovkou .nrg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, rozbalit, importovat soubor formátu nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem nrg s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru nrg je v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: přípona souboru nrg, Obrazy disků, převod souborů, jak rozbalit, koncovka souboru nrg, jak změnit, Obrazy disků, jak konvertovat, .nrg, druhy souborů, import, jak editovat, export, co to je nrg?, wiki, jak vytvořit nrg, jak otevřít, souborový formát

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Emulze Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Buržoazie? Vzpomněli byste si na význam slova Podnikatelský účet? Víte, co je to Snowkiting?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.