Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, exportovat, otevřít, rozbalit, upravit, komprimovat, konvertovat soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Přípona souboru nrg

Přípona .nrg označuje obraz disku (CD nebo DVD) vytvořeného v programu Nero Burning ROM.

Význam slova, termín, co je to nrg? Jak a v čem vytvořit, exportovat, otevřít, rozbalit, upravit, komprimovat, konvertovat soubor s příponou nrg (Obrazy disků)

Souborový formát: nrg

Jak vytvořit, zobrazit, konvertovat soubor s příponou .nrg?

V čem exportovat, importovat, otevřít soubor s koncovkou .nrg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, rozbalit, převést soubor formátu nrg?

Nero Burning ROM


Konverze:


nrgtoiso
nrg2iso
iat
nrg4iso
eNeRGy (MacOs X)
PowerISO
MagicISO

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru nrg? Potom se o definici podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona nrg se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: druhy souborů, jak změnit, .NRG, jak konvertovat, export, editace, jak převést, informace, v čem spustit, co to je nrg?, význam slova, jak přehrát, Obrazy disků, jak vytvořit nrg, .nrg, převod souborů, import, jak rozbalit

Teď už víte Na co se používá souborová přípona nrg? Jak přehrát nrg soubor, resp. jak zobrazit nrg soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Celulitida? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Postřikovač Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Samoplátce? Znáte výraz First minute?

Vybrané formáty a přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nrg. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.