Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, otevřít, komprimovat, konvertovat, importovat, spustit, převést soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem prohlížet, otevřít, komprimovat, konvertovat, importovat, spustit, převést soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak prohlížet, přehrát, převést soubor s příponou .avhd?

V čem otevřít, rozbalit, komprimovat soubor s koncovkou .avhd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, konvertovat, editovat soubor formátu avhd?

Microsoft Hyper-V server

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to avhd? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru avhd je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: v čem upravit, zkratka avhd, jak změnit, prohlížení, co znamená avhd?, jak otevřít, jak rozbalit, čím zobrazit, v čem spustit, jak editovat, Obrazy disků, jak vytvořit avhd, .AVHD, co to je avhd?, význam slova, koncovka souboru avhd, druhy souborů, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Pamatujete si definici pojmu Software? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mikrobiologie Vzpomněli byste si na význam slova Tortellini? Víte, co je to Trimestr?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?