Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, změnit, importovat, spustit, rozbalit soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, změnit, importovat, spustit, rozbalit soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak prohlížet, zobrazit, rozbalit soubor s příponou .avhd?

V čem přehrát, komprimovat, otevřít soubor s koncovkou .avhd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, změnit, vytvořit soubor formátu avhd?

Microsoft Hyper-V server

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem avhd s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru avhd patří do kategorie Obrazy disků

Klíčová slova: co znamená avhd?, export, zkratka avhd, význam slova, druhy souborů, co to je avhd?, informace, jak změnit, spuštění souboru, jak otevřít, jak rozbalit, Obrazy disků, čím zobrazit, prohlížení, jak editovat, import, jak vytvořit avhd, převod souborů

Právě nyní již víte Co znamená formát avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Asteroid Znáte význam termínu PageRank? Pamatujete si definici pojmu Svatý grál? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vrubopis

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?