Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, komprimovat, prohlížet, konvertovat, spustit, otevřít, upravit soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem vytvořit, komprimovat, prohlížet, konvertovat, spustit, otevřít, upravit soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak vytvořit, změnit, upravit soubor s příponou .avhd?

V čem komprimovat, rozbalit, prohlížet soubor s koncovkou .avhd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, konvertovat, importovat soubor formátu avhd?

Microsoft Hyper-V server

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu avhd s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Formát souboru avhd se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: druhy souborů, jak otevřít, wiki, jak konvertovat, editace, čím zobrazit, .AVHD, převod souborů, význam slova, Obrazy disků, zkratka avhd, .avhd, jak komprimovat, souborový formát, export, informace, co to je avhd?, jak rozbalit

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Znáte výraz Promoce? Vzpomněli byste si na význam slova Maligní? Znáte význam termínu Fazeta? Víte, co je to Debet?

Výběr náhodných koncovek souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?