Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak otevřít soubor s příponou .avhd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .avhd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .avhd?

Microsoft Hyper-V server

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony avhd sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru avhd patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: význam slova, formát souboru, import, wiki, v čem upravit, .avhd, souborový formát, jak převést, přípona souboru avhd, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, prohlížení, jak konvertovat, Obrazy disků, jak vytvořit avhd, informace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Opce? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo RSS Pamatujete si definici pojmu Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Hinduismus?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?