Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak otevřít soubor s příponou .avhd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .avhd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .avhd?

Microsoft Hyper-V server

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem avhd s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru avhd je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak otevřít, v čem spustit, co to je avhd?, význam slova, export, jak konvertovat, spuštění souboru, import, jak vytvořit avhd, čím zobrazit, wiki, .avhd, jak přehrát, informace, Obrazy disků, jak převést, prohlížení

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo XML Pamatujete si definici pojmu Sousloví? Vzpomněli byste si na význam slova Curling? Znáte pojem Rebel?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?