Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak otevřít soubor s příponou .avhd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .avhd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .avhd?

Microsoft Hyper-V server

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru avhd? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru avhd se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: v čem upravit, editace, .avhd, prohlížení, jak otevřít, jak vytvořit avhd, souborový formát, význam slova, formát souboru, wiki, spuštění souboru, přípona souboru avhd, co to je avhd?, v čem spustit, export, jak přehrát, Obrazy disků

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kinetóza? Vzpomněli byste si na význam slova Guarana? Znáte pojem Kodifikace? Víte, co je to Chalífát?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?