Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, prohlížet, zobrazit, přehrát, upravit, převést, importovat soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Přípona souboru avhd

Soubory s příponou .avhd obsahují snapshoty (uložené verze) virtuálního pevného disku. V adresáři s avhd souborem se nachází i hlavní .vhd, přičemž avhd obsahuje pouze rozdílová data.

Význam slova, termín, co je to avhd? Jak a v čem komprimovat, prohlížet, zobrazit, přehrát, upravit, převést, importovat soubor s příponou avhd (Obrazy disků)

Souborový formát: avhd

Jak komprimovat, vytvořit, importovat soubor s příponou .avhd?

V čem prohlížet, spustit, zobrazit soubor s koncovkou .avhd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, přehrát, otevřít soubor formátu avhd?

Microsoft Hyper-V server

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Definici souborového formátu avhd můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona avhd je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak editovat, čím zobrazit, Obrazy disků, přípona souboru avhd, zkratka avhd, wiki, formát souboru, v čem upravit, informace, .avhd, jak komprimovat, jak převést, jak konvertovat, export, prohlížení, druhy souborů, editace, spuštění souboru

Teď už víte Na co se používá souborová přípona avhd? Jak přehrát avhd soubor, resp. jak zobrazit avhd soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Pyrolýza? Znáte pojem Sójové maso? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pasivní agrese Víte, co to je Individualismus?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avhd. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?