Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, komprimovat, zobrazit, změnit, přehrát, převést, exportovat soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Přípona souboru mp3

Přípona mp3 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-1 nebo MPEG-2 Audio Layer III. Formát dokáže zmenšit velikost hudebních souborů přibližně na 10 % původní velikosti a to při zachování vysoké kvality zvuku.

Význam slova, termín, co je to mp3? Jak a v čem otevřít, komprimovat, zobrazit, změnit, přehrát, převést, exportovat soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Souborový formát: mp3

Jak otevřít, upravit, exportovat soubor s příponou .mp3?

V čem komprimovat, konvertovat, zobrazit soubor s koncovkou .mp3?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, změnit, prohlížet soubor formátu mp3?

Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator 2010
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
a mnoho dalších přehrávačů.

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mp3 sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mp3 patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: import, .MP3, jak otevřít, export, význam slova, Audio soubory, zkratka mp3, jak rozbalit, co to je mp3?, co znamená mp3?, v čem spustit, jak přehrát, informace, formát souboru, souborový formát, prohlížení, v čem upravit, wiki

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou mp3? Jak přehrát mp3 soubor, resp. jak zobrazit mp3 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Prohazovačka? Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň? Znáte pojem Nuda? Pamatujete si definici pojmu Lomený oblouk?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp3. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?