Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, spustit, prohlížet, zobrazit, vytvořit, upravit, importovat soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Přípona souboru mp3

Přípona mp3 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-1 nebo MPEG-2 Audio Layer III. Formát dokáže zmenšit velikost hudebních souborů přibližně na 10 % původní velikosti a to při zachování vysoké kvality zvuku.

Význam slova, termín, co je to mp3? Jak a v čem editovat, spustit, prohlížet, zobrazit, vytvořit, upravit, importovat soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Souborový formát: mp3

Jak editovat, konvertovat, importovat soubor s příponou .mp3?

V čem spustit, komprimovat, prohlížet soubor s koncovkou .mp3?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, zobrazit, přehrát soubor formátu mp3?

Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator 2010
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
a mnoho dalších přehrávačů.

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru mp3? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru mp3 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, přípona souboru mp3, jak přehrát, jak vytvořit mp3, význam slova, Audio soubory, formát souboru, jak převést, jak editovat, jak konvertovat, druhy souborů, co to je mp3?, jak otevřít, Audio soubory, export, spuštění souboru, souborový formát, editace

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mp3? Jak přehrát mp3 soubor, resp. jak zobrazit mp3 soubor.

Znáte pojem Úroková sazba? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Taekwondo? Víte, co je to Penne? Pamatujete si definici pojmu Prevalence?

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp3. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?