Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Přípona souboru mp3

Přípona mp3 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-1 nebo MPEG-2 Audio Layer III. Formát dokáže zmenšit velikost hudebních souborů přibližně na 10 % původní velikosti a to při zachování vysoké kvality zvuku.

Význam slova, termín, co je to mp3? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Souborový formát: mp3

Jak otevřít soubor s příponou .mp3?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mp3?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mp3?

Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator 2010
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
a mnoho dalších přehrávačů.

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru mp3? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mp3 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: formát souboru, spuštění souboru, Audio soubory, koncovka souboru mp3, wiki, souborový formát, .MP3, jak konvertovat, import, jak převést, co to je mp3?, v čem upravit, Audio soubory, v čem spustit, čím zobrazit, význam slova, prohlížení

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mp3? Jak přehrát mp3 soubor, resp. jak zobrazit mp3 soubor.

Víte, co to je Antropologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Daňová evidence? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo DLNA Pamatujete si definici pojmu Vetiver?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp3. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?