Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Přípona souboru mp3

Přípona mp3 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-1 nebo MPEG-2 Audio Layer III. Formát dokáže zmenšit velikost hudebních souborů přibližně na 10 % původní velikosti a to při zachování vysoké kvality zvuku.

Význam slova, termín, co je to mp3? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mp3 (Audio soubory)

Souborový formát: mp3

Jak otevřít soubor s příponou .mp3?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mp3?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mp3?

Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator 2010
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
a mnoho dalších přehrávačů.

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mp3? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mp3 se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, přípona souboru mp3, jak otevřít, v čem upravit, význam slova, jak přehrát, prohlížení, export, jak vytvořit mp3, .MP3, jak převést, Audio soubory, jak konvertovat, formát souboru, Audio soubory, .mp3, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona mp3? Jak přehrát mp3 soubor, resp. jak zobrazit mp3 soubor.

Znáte význam termínu Sója? Víte, co to je OMG? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Živnost? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Částice

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp3. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?