Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu nk2 s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru nk2 je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: import, jak vytvořit nk2, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, wiki, co to je nk2?, editace, význam slova, v čem upravit, Ostatní soubory, formát souboru, jak převést, export, spuštění souboru, souborový formát, .NK2

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ask toolbar Pamatujete si definici pojmu Chinin? Vzpomněli byste si na význam slova Domestikace? Znáte pojem Nevěra?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?