Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru nk2? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru nk2 je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, jak přehrát, jak vytvořit nk2, koncovka souboru nk2, .nk2, čím zobrazit, editace, jak převést, export, spuštění souboru, prohlížení, význam slova, v čem spustit, informace, co znamená nk2?, .NK2, přípona souboru nk2

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Víte, co je to Oškrt? Znáte význam termínu Loftový byt? Víte, co to je Growshop? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kyretáž?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?