Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, změnit, komprimovat, konvertovat, přehrát, importovat, prohlížet soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem vytvořit, změnit, komprimovat, konvertovat, přehrát, importovat, prohlížet soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak vytvořit, exportovat, prohlížet soubor s příponou .nk2?

V čem změnit, spustit, komprimovat soubor s koncovkou .nk2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, konvertovat, převést soubor formátu nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu nk2 s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona nk2 je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: formát souboru, .nk2, editace, import, souborový formát, co to je nk2?, čím zobrazit, přípona souboru nk2, druhy souborů, zkratka nk2, export, prohlížení, v čem spustit, Ostatní soubory, jak otevřít, informace, jak vytvořit nk2, význam slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Víte, co to je Plagiát? Znáte pojem Krepdešín? Vzpomněli byste si na význam slova Zastavěná plocha? Znáte význam termínu Žinylka?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?