Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, vytvořit, převést, spustit, upravit, rozbalit, konvertovat soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, vytvořit, převést, spustit, upravit, rozbalit, konvertovat soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít, importovat, konvertovat soubor s příponou .nk2?

V čem vytvořit, zobrazit, převést soubor s koncovkou .nk2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, změnit soubor formátu nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem nk2 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru nk2 se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: převod souborů, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak editovat, spuštění souboru, jak otevřít, čím zobrazit, zkratka nk2, Ostatní soubory, v čem spustit, .NK2, jak konvertovat, import, export, Ostatní soubory, jak vytvořit nk2, informace

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova DHCP? Víte, co je to Arganový olej? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Permitivita Znáte výraz Chromofobie?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?