Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Texty mohou obsahovat chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony nk2 sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona nk2 je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, spuštění souboru, koncovka souboru nk2, čím zobrazit, jak přehrát, prohlížení, .nk2, jak konvertovat, přípona souboru nk2, import, co znamená nk2?, v čem spustit, Ostatní soubory, jak převést, editace, co to je nk2?, export

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Tenisový loket? Znáte pojem Nomen omen? Víte, co je to Krédo? Znáte význam termínu Nemoc?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?