Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, exportovat, rozbalit, prohlížet, změnit, editovat, otevřít soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem vytvořit, exportovat, rozbalit, prohlížet, změnit, editovat, otevřít soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak vytvořit, komprimovat, otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem exportovat, spustit, rozbalit soubor s koncovkou .nk2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, prohlížet, upravit soubor formátu nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to nk2? s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Formát souboru nk2 je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, prohlížení, čím zobrazit, .NK2, export, jak převést, jak rozbalit, editace, druhy souborů, převod souborů, přípona souboru nk2, jak editovat, Ostatní soubory, jak konvertovat, souborový formát, jak přehrát, spuštění souboru, co to je nk2?

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Žemlovka Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šikana? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Utopené náklady? Vzpomněli byste si na význam slova Obecné ohrožení?

Často hledané koncovky souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?