Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, převést, editovat, rozbalit, otevřít, spustit, komprimovat soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem změnit, převést, editovat, rozbalit, otevřít, spustit, komprimovat soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak změnit, prohlížet, komprimovat soubor s příponou .nk2?

V čem převést, exportovat, editovat soubor s koncovkou .nk2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, rozbalit, vytvořit soubor formátu nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to nk2? s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru nk2 je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, jak rozbalit, v čem spustit, koncovka souboru nk2, editace, jak přehrát, převod souborů, .nk2, export, jak otevřít, jak změnit, spuštění souboru, jak vytvořit nk2, Ostatní soubory, co to je nk2?, čím zobrazit, prohlížení, informace

Kategorie Ostatní soubory,  nk2, ilustrační obrázek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Víte, co to je Člověkoden? Vzpomněli byste si na význam slova Vytáčník? Vzpomněli byste si na význam slova SD karta? Pamatujete si definici pojmu Duatlon?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?