Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem tmp s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru tmp se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: export, jak přehrát, jak vytvořit tmp, v čem spustit, prohlížení, koncovka souboru tmp, Ostatní soubory, spuštění souboru, v čem upravit, čím zobrazit, souborový formát, význam slova, jak převést, co to je tmp?, formát souboru, co znamená tmp?, jak konvertovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Pamatujete si definici pojmu Schizofrenie? Vzpomněli byste si na význam slova Psyllium? Znáte pojem Fejeton? Víte, co je to Exekuce?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?