Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, otevřít, komprimovat, vytvořit, exportovat, změnit, rozbalit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem editovat, otevřít, komprimovat, vytvořit, exportovat, změnit, rozbalit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak editovat, spustit, rozbalit soubor s příponou .tmp?

V čem otevřít, importovat, komprimovat soubor s koncovkou .tmp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, vytvořit, přehrát soubor formátu tmp?

Různé programy, různé formáty

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to tmp? s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru tmp je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit, koncovka souboru tmp, wiki, jak otevřít, druhy souborů, souborový formát, jak rozbalit, převod souborů, prohlížení, přípona souboru tmp, export, čím zobrazit, formát souboru, .tmp, jak změnit

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Znáte pojem Šantán? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zubrovka? Znáte výraz HPV? Vzpomněli byste si na význam slova Euforie?

Často hledané koncovky souborů

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?