Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu tmp můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru tmp se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: .tmp, koncovka souboru tmp, jak vytvořit tmp, Ostatní soubory, import, jak konvertovat, wiki, jak přehrát, co to je tmp?, čím zobrazit, v čem spustit, export, spuštění souboru, Ostatní soubory, jak otevřít, .TMP, co znamená tmp?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Znáte význam termínu Puzzle? Víte, co to je Giga? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Cyklon? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo ICloud

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?