Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, přehrát, prohlížet, převést, exportovat, změnit, rozbalit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem konvertovat, přehrát, prohlížet, převést, exportovat, změnit, rozbalit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak konvertovat, spustit, rozbalit soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát, otevřít, prohlížet soubor s koncovkou .tmp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, převést, importovat soubor formátu tmp?

Různé programy, různé formáty

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte text tmp s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru tmp patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: převod souborů, zkratka tmp, spuštění souboru, wiki, v čem spustit, souborový formát, .tmp, informace, co znamená tmp?, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit tmp, Ostatní soubory, koncovka souboru tmp, editace, čím zobrazit, prohlížení, jak rozbalit

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Víte, co je to Nacionalismus? Víte, co je to Úmoří? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Root Víte, co je to Zásilkovna?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?