Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, spustit, otevřít, zobrazit, vytvořit, upravit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem editovat, konvertovat, spustit, otevřít, zobrazit, vytvořit, upravit soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak editovat, změnit, upravit soubor s příponou .tmp?

V čem konvertovat, převést, spustit soubor s koncovkou .tmp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, otevřít, importovat soubor formátu tmp?

Různé programy, různé formáty

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem tmp s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru tmp se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, jak rozbalit, Ostatní soubory, jak konvertovat, formát souboru, jak změnit, jak převést, export, zkratka tmp, jak editovat, jak vytvořit tmp, přípona souboru tmp, prohlížení, co znamená tmp?, import, wiki, .tmp, v čem spustit

Kategorie Ostatní soubory,  tmp, ilustrační obrázek

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Víte, co je to Amundi? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pancetta Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pasivní agrese Vzpomněli byste si na význam slova Enkláva?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?