Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, změnit, otevřít, spustit, rozbalit, převést, editovat soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem zobrazit, změnit, otevřít, spustit, rozbalit, převést, editovat soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak zobrazit, exportovat, editovat soubor s příponou .tmp?

V čem změnit, konvertovat, otevřít soubor s koncovkou .tmp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, komprimovat soubor formátu tmp?

Různé programy, různé formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Líbí se vám definice přípony souboru tmp? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru tmp je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, jak rozbalit, jak změnit, jak převést, editace, koncovka souboru tmp, wiki, co znamená tmp?, souborový formát, jak konvertovat, jak vytvořit tmp, v čem upravit, jak editovat, v čem spustit, zkratka tmp, import, .tmp, prohlížení

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Pamatujete si definici pojmu Imigrace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Cytoskopie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šifon? Znáte výraz Absolutorium?

Další vybrané souborové koncovky

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?