Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak otevřít soubor s příponou .mds?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mds?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mds s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mds se nachází v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: spuštění souboru, prohlížení, jak přehrát, koncovka souboru mds, .MDS, souborový formát, jak vytvořit mds, editace, wiki, jak otevřít, v čem upravit, import, co to je mds?, .mds, formát souboru, jak převést, jak konvertovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Znáte význam termínu Asimilace? Víte, co to je cv? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Žilkování? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ztracené bednění

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.