Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak otevřít soubor s příponou .mds?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mds?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu mds můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mds se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: čím zobrazit, jak přehrát, spuštění souboru, .mds, formát souboru, v čem upravit, co to je mds?, prohlížení, co znamená mds?, export, koncovka souboru mds, jak konvertovat, přípona souboru mds, jak otevřít, jak vytvořit mds, souborový formát, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Pamatujete si definici pojmu Schizofrenie? Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus? Znáte pojem Přečin? Víte, co je to Kortikoidy?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.