Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, upravit, importovat, komprimovat, přehrát, převést, změnit soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem prohlížet, upravit, importovat, komprimovat, přehrát, převést, změnit soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak prohlížet, exportovat, změnit soubor s příponou .mds?

V čem upravit, zobrazit, importovat soubor s koncovkou .mds?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, komprimovat, rozbalit soubor formátu mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu mds můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona mds patří do kategorie Obrazy disků

Klíčová slova: co znamená mds?, jak vytvořit mds, jak editovat, jak komprimovat, jak rozbalit, export, jak přehrát, spuštění souboru, jak otevřít, prohlížení, jak konvertovat, druhy souborů, jak změnit, .mds, převod souborů, Obrazy disků, čím zobrazit, editace

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Obrtlík? Znáte význam termínu Art deco? Vzpomněli byste si na význam slova Apostrof? Víte, co to je Palmeta?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.