Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, konvertovat, exportovat, prohlížet, vytvořit, rozbalit, otevřít soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem komprimovat, konvertovat, exportovat, prohlížet, vytvořit, rozbalit, otevřít soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak komprimovat, importovat, otevřít soubor s příponou .mds?

V čem konvertovat, spustit, exportovat soubor s koncovkou .mds?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, prohlížet, změnit soubor formátu mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mds? s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mds se nachází v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: import, informace, přípona souboru mds, jak komprimovat, co to je mds?, wiki, jak přehrát, koncovka souboru mds, jak převést, význam slova, .mds, Obrazy disků, prohlížení, čím zobrazit, souborový formát, export, jak konvertovat, druhy souborů

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Znáte výraz Mantra? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Arabeska? Víte, co je to Oligarchie? Víte, co je to Chalífát?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.