Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, komprimovat, změnit, importovat, spustit, vytvořit, exportovat soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem zobrazit, komprimovat, změnit, importovat, spustit, vytvořit, exportovat soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak zobrazit, konvertovat, exportovat soubor s příponou .mds?

V čem komprimovat, prohlížet, změnit soubor s koncovkou .mds?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, importovat, upravit soubor formátu mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mds s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona mds patří do sekce Obrazy disků

Klíčová slova: jak změnit, export, jak rozbalit, .mds, jak otevřít, jak konvertovat, co znamená mds?, informace, koncovka souboru mds, jak editovat, význam slova, jak komprimovat, prohlížení, převod souborů, druhy souborů, editace, jak vytvořit mds, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Víte, co to je Pulzní oxymetr? Vzpomněli byste si na význam slova Škrob? Znáte význam termínu Outlook? Znáte výraz Mazanec?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.