Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, zobrazit, rozbalit, spustit, otevřít, prohlížet, konvertovat soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Přípona souboru mds

Přípona .mds označuje soubor obsahující metadata potřebná k otevření souboru s příponou .mdf.

Význam slova, termín, co je to mds? Jak a v čem exportovat, zobrazit, rozbalit, spustit, otevřít, prohlížet, konvertovat soubor s příponou mds (Obrazy disků)

Souborový formát: mds

Jak exportovat, přehrát, konvertovat soubor s příponou .mds?

V čem zobrazit, vytvořit, rozbalit soubor s koncovkou .mds?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, spustit, převést soubor formátu mds?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Chyby vyhrazeny.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mds? Potom se o definici podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru mds je v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: formát souboru, jak změnit, jak převést, přípona souboru mds, jak editovat, co znamená mds?, druhy souborů, souborový formát, čím zobrazit, jak otevřít, wiki, .mds, prohlížení, Obrazy disků, převod souborů, jak přehrát, editace, jak konvertovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru mds? Jak přehrát mds soubor, resp. jak zobrazit mds soubor.

Znáte význam termínu Psychedelie? Vzpomněli byste si na význam slova Luneta? Znáte význam termínu Mobbing? Pamatujete si definici pojmu Epos?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mds. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.