Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Texty mohou obsahovat chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru odp? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona odp je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak přehrát, souborový formát, .ODP, jak otevřít, export, .odp, co znamená odp?, jak převést, editace, Dokumenty, jak konvertovat, přípona souboru odp, formát souboru, koncovka souboru odp, prohlížení, wiki, význam slova

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Amnestie? Znáte pojem Recese? Víte, co je to Movember? Znáte význam termínu Xantan E 415?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.