Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu odp můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru odp je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: co to je odp?, Dokumenty, jak převést, Dokumenty, jak vytvořit odp, export, spuštění souboru, jak otevřít, prohlížení, souborový formát, přípona souboru odp, import, v čem upravit, .odp, čím zobrazit, v čem spustit, co znamená odp?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Víte, co je to Elektronický podpis? Znáte význam termínu Crossbody? Víte, co to je Bazilika? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Podmět?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Stejně tak si ověřte licenci software. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.