Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, konvertovat, upravit, exportovat, editovat, otevřít, importovat soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem prohlížet, konvertovat, upravit, exportovat, editovat, otevřít, importovat soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak prohlížet, komprimovat, importovat soubor s příponou .odp?

V čem konvertovat, převést, upravit soubor s koncovkou .odp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, exportovat, rozbalit soubor formátu odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Definici souborového formátu odp můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru odp patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: import, význam slova, v čem upravit, formát souboru, export, Dokumenty, zkratka odp, co to je odp?, jak přehrát, informace, .odp, Dokumenty, jak rozbalit, .ODP, editace, v čem spustit, druhy souborů, čím zobrazit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Víte, co je to Žalm? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Přeslice? Pamatujete si definici pojmu OTG? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Oxidační stres

Zkuste také následující přípony souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.