Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, převést, spustit, komprimovat, zobrazit, prohlížet, změnit soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, převést, spustit, komprimovat, zobrazit, prohlížet, změnit soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít, exportovat, změnit soubor s příponou .odp?

V čem převést, konvertovat, spustit soubor s koncovkou .odp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, komprimovat, importovat soubor formátu odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Definici souborového formátu odp můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru odp se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: význam slova, import, spuštění souboru, druhy souborů, wiki, jak komprimovat, jak přehrát, editace, jak rozbalit, Dokumenty, jak otevřít, jak převést, Dokumenty, přípona souboru odp, formát souboru, převod souborů, prohlížení, jak konvertovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Znáte význam termínu Roblox? Víte, co je to Jailbreak? Vzpomněli byste si na význam slova Merch? Vzpomněli byste si na význam slova Lymfodrenáž?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.