Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Přípona souboru odp

Otevřený formát souborů prezentace (známý z Microsoft Power Pointu) ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Presentation.

Význam slova, termín, co je to odp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou odp (Dokumenty)

Souborový formát: odp

Jak otevřít soubor s příponou .odp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .odp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .odp?

LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Impress

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu odp s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona odp je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, wiki, význam slova, export, jak vytvořit odp, prohlížení, formát souboru, přípona souboru odp, Dokumenty, co znamená odp?, import, jak přehrát, v čem upravit, Dokumenty, co to je odp?, souborový formát, .odp

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou odp? Jak přehrát odp soubor, resp. jak zobrazit odp soubor.

Víte, co to je Progresivní daň? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Strdí? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kardamon Pamatujete si definici pojmu Hipster?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odp. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.