Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, převést, prohlížet, zobrazit, otevřít, editovat, exportovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Přípona souboru z01

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z01 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 2. soubor z archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .zip a případný následující z02. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z01? Jak a v čem přehrát, převést, prohlížet, zobrazit, otevřít, editovat, exportovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Souborový formát: z01

Jak přehrát, konvertovat, exportovat soubor s příponou .z01?

V čem převést, rozbalit, prohlížet soubor s koncovkou .z01?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, zobrazit, komprimovat soubor formátu z01?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem z01 s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru z01 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: v čem spustit, v čem upravit, zkratka z01, jak převést, jak rozbalit, .Z01, význam slova, koncovka souboru z01, wiki, jak otevřít, formát souboru, jak změnit, jak editovat, export, převod souborů, editace, Komprimace dat, čím zobrazit

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou z01? Jak přehrát z01 soubor, resp. jak zobrazit z01 soubor.

Znáte výraz Dezinfekce? Znáte pojem Dermatovenerologie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šnaps Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Edukace?

Často hledané přípony a souborové formáty

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z01. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?