Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, vytvořit, importovat, prohlížet, komprimovat, otevřít soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Přípona souboru z01

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z01 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 2. soubor z archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .zip a případný následující z02. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z01? Jak a v čem editovat, exportovat, vytvořit, importovat, prohlížet, komprimovat, otevřít soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Souborový formát: z01

Jak editovat, spustit, otevřít soubor s příponou .z01?

V čem exportovat, změnit, vytvořit soubor s koncovkou .z01?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, importovat, konvertovat soubor formátu z01?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z01 s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Formát souboru z01 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: koncovka souboru z01, co to je z01?, jak komprimovat, .z01, jak vytvořit z01, spuštění souboru, Komprimace dat, export, jak konvertovat, jak změnit, souborový formát, prohlížení, Komprimace dat, druhy souborů, formát souboru, čím zobrazit, jak rozbalit, zkratka z01

Teď už znáte odpověď na otázku K čemu se používá přípona z01? Jak přehrát z01 soubor, resp. jak zobrazit z01 soubor.

Víte, co je to Niveleta? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo DNA Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šungit Vzpomněli byste si na význam slova Matematická indukce?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z01. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?