Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, prohlížet, komprimovat, převést, vytvořit, exportovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Přípona souboru z01

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z01 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 2. soubor z archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .zip a případný následující z02. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z01? Jak a v čem zobrazit, importovat, prohlížet, komprimovat, převést, vytvořit, exportovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Souborový formát: z01

Jak zobrazit, editovat, exportovat soubor s příponou .z01?

V čem importovat, přehrát, prohlížet soubor s koncovkou .z01?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, komprimovat, rozbalit soubor formátu z01?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to z01? s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru z01 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: formát souboru, Komprimace dat, jak přehrát, informace, jak editovat, jak vytvořit z01, jak otevřít, spuštění souboru, význam slova, prohlížení, .z01, v čem spustit, jak rozbalit, .Z01, souborový formát, import, čím zobrazit, editace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona z01? Jak přehrát z01 soubor, resp. jak zobrazit z01 soubor.

Víte, co je to Medovina? Znáte význam termínu Pásový opar? Znáte výraz Kuplířství? Vzpomněli byste si na význam slova Glukopur?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z01. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?