Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, komprimovat, exportovat, otevřít, přehrát, konvertovat, editovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Přípona souboru z01

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z01 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 2. soubor z archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .zip a případný následující z02. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z01? Jak a v čem změnit, komprimovat, exportovat, otevřít, přehrát, konvertovat, editovat soubor s příponou z01 (Komprimace dat)

Souborový formát: z01

Jak změnit, vytvořit, editovat soubor s příponou .z01?

V čem komprimovat, prohlížet, exportovat soubor s koncovkou .z01?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, otevřít, rozbalit soubor formátu z01?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Sdílejte text z01 s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Formát souboru z01 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak komprimovat, editace, význam slova, .z01, jak změnit, čím zobrazit, jak otevřít, import, Komprimace dat, formát souboru, v čem upravit, informace, jak vytvořit z01, co znamená z01?, zkratka z01, spuštění souboru, co to je z01?, druhy souborů

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou z01? Jak přehrát z01 soubor, resp. jak zobrazit z01 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Hydroponie? Znáte pojem Ležák? Znáte pojem Adjudikace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mikrovlákno

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z01. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?