Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, spustit, editovat, rozbalit, přehrát, upravit, importovat soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem komprimovat, spustit, editovat, rozbalit, přehrát, upravit, importovat soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak komprimovat, zobrazit, importovat soubor s příponou .indd?

V čem spustit, exportovat, editovat soubor s koncovkou .indd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, rozbalit, převést soubor formátu indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu indd s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru indd je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: druhy souborů, Dokumenty, v čem upravit, jak konvertovat, převod souborů, import, co to je indd?, spuštění souboru, význam slova, jak editovat, souborový formát, jak změnit, prohlížení, zkratka indd, editace, jak vytvořit indd, koncovka souboru indd, přípona souboru indd

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Víte, co je to Metronom? Víte, co je to MMS? Pamatujete si definici pojmu Inkluzivní vzdělávání? Znáte význam termínu Durální vak?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem