Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak otevřít soubor s příponou .indd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .indd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Uvedené informace jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony indd sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru indd je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: prohlížení, jak konvertovat, Dokumenty, import, souborový formát, co to je indd?, jak vytvořit indd, jak otevřít, v čem spustit, wiki, .indd, spuštění souboru, koncovka souboru indd, export, informace, jak převést, v čem upravit

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Víte, co je to Osobní bankrot? Znáte význam termínu Algoritmus? Víte, co to je Ketóza? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Listérie?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem