Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, konvertovat, exportovat, editovat, importovat, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem otevřít, konvertovat, exportovat, editovat, importovat, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou .indd?

V čem konvertovat, prohlížet, exportovat soubor s koncovkou .indd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, editovat, rozbalit soubor formátu indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby.

Tento text (indd) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru indd je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: koncovka souboru indd, jak komprimovat, zkratka indd, jak rozbalit, spuštění souboru, souborový formát, Dokumenty, převod souborů, čím zobrazit, formát souboru, import, Dokumenty, prohlížení, co to je indd?, jak převést, export, v čem upravit, co znamená indd?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Znáte pojem Prezenční studium? Víte, co to je Roblox? Znáte pojem Export?

Další vybrané souborové koncovky

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem