Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak otevřít soubor s příponou .indd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .indd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu indd s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona indd je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru indd, jak vytvořit indd, prohlížení, souborový formát, formát souboru, .INDD, .indd, co to je indd?, Dokumenty, editace, Dokumenty, spuštění souboru, wiki, koncovka souboru indd, jak konvertovat, v čem upravit, export

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Přečin? Znáte pojem Outsourcing? Víte, co je to Firmware? Znáte význam termínu Antropologie?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem