Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak otevřít soubor s příponou .flac?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .flac?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to flac? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru flac je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak přehrát, co znamená flac?, význam slova, čím zobrazit, spuštění souboru, jak vytvořit flac, co to je flac?, formát souboru, editace, jak převést, v čem upravit, prohlížení, jak konvertovat, Audio soubory, v čem spustit, Audio soubory, .flac

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Víte, co je to Přečin? Znáte význam termínu Hepa filtr? Víte, co to je Průsečík? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mantisa?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.