Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, zobrazit, upravit, importovat, exportovat, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem editovat, zobrazit, upravit, importovat, exportovat, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak editovat, vytvořit, přehrát soubor s příponou .flac?

V čem zobrazit, převést, upravit soubor s koncovkou .flac?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, importovat, konvertovat soubor formátu flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu flac s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru flac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: Audio soubory, editace, jak převést, prohlížení, formát souboru, .flac, co to je flac?, .FLAC, informace, jak editovat, jak konvertovat, jak vytvořit flac, Audio soubory, jak komprimovat, v čem spustit, jak změnit, souborový formát, koncovka souboru flac

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kvásek? Víte, co je to Tajga? Znáte význam termínu Web? Pamatujete si definici pojmu Chemická kotva?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.