Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak otevřít soubor s příponou .flac?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .flac?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem flac s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona flac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: import, prohlížení, čím zobrazit, v čem spustit, co to je flac?, přípona souboru flac, jak konvertovat, jak přehrát, Audio soubory, souborový formát, spuštění souboru, export, formát souboru, jak otevřít, wiki, co znamená flac?, .flac

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Víte, co to je Jerlín? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo UNESCO? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rustikální Pamatujete si definici pojmu Absces?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.