Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, konvertovat, importovat, prohlížet, otevřít, upravit, převést soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem spustit, konvertovat, importovat, prohlížet, otevřít, upravit, převést soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak spustit, komprimovat, převést soubor s příponou .flac?

V čem konvertovat, vytvořit, importovat soubor s koncovkou .flac?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, prohlížet, přehrát soubor formátu flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Sdílejte text flac s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona flac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: .flac, přípona souboru flac, export, jak konvertovat, wiki, spuštění souboru, import, převod souborů, souborový formát, v čem upravit, význam slova, jak vytvořit flac, čím zobrazit, jak přehrát, zkratka flac, jak komprimovat, jak změnit, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Basejump Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Langoš? Vzpomněli byste si na význam slova Enuréza? Znáte význam termínu Lege artis?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.