Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak otevřít soubor s příponou .flac?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .flac?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony flac sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru flac patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: editace, .flac, souborový formát, spuštění souboru, čím zobrazit, co znamená flac?, jak otevřít, co to je flac?, v čem spustit, wiki, export, prohlížení, v čem upravit, import, jak vytvořit flac, .FLAC, Audio soubory

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Znáte význam termínu Řecký jogurt? Víte, co to je Francouzák? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ban? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Archeologie

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.