Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, konvertovat, editovat, změnit, upravit, otevřít, komprimovat soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem zobrazit, konvertovat, editovat, změnit, upravit, otevřít, komprimovat soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak zobrazit, převést, komprimovat soubor s příponou .flac?

V čem konvertovat, přehrát, editovat soubor s koncovkou .flac?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, změnit, spustit soubor formátu flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to flac? se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona flac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: co znamená flac?, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, význam slova, Audio soubory, koncovka souboru flac, .FLAC, spuštění souboru, jak změnit, jak otevřít, formát souboru, co to je flac?, export, .flac, zkratka flac, v čem upravit, informace

Teď už víte Co se skrývá v souborech s příponou flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Víte, co to je Přírodní rezervace? Víte, co je to Kalus? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Občanské sdružení? Znáte význam termínu Římský kmín?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.