Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, spustit, prohlížet, převést, importovat, komprimovat, editovat soubor s příponou flac (Audio soubory)

Přípona souboru flac

Přípona .flac je zkratkou Free Lossless Audio Codec. Označuje audio soubor s bezeztrátovou kompresí. Soubor lze přehrát ve většině multimediálních přehrávačích, pokud je v systému nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to flac? Jak a v čem exportovat, spustit, prohlížet, převést, importovat, komprimovat, editovat soubor s příponou flac (Audio soubory)

Souborový formát: flac

Jak exportovat, otevřít, editovat soubor s příponou .flac?

V čem spustit, změnit, prohlížet soubor s koncovkou .flac?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, převést, vytvořit soubor formátu flac?

Windows media player
Windows media player classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Winamp

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony flac sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru flac patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, jak přehrát, co to je flac?, přípona souboru flac, druhy souborů, souborový formát, wiki, .flac, v čem upravit, Audio soubory, jak vytvořit flac, jak komprimovat, jak rozbalit, Audio soubory, jak editovat, jak otevřít, spuštění souboru, jak změnit

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona flac? Jak přehrát flac soubor, resp. jak zobrazit flac soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Ping? Víte, co to je Vázaný účet? Znáte výraz Buddhismus? Znáte výraz Americká hypotéka?

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou flac. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.