Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, komprimovat, konvertovat, prohlížet, přehrát, editovat, rozbalit soubor s příponou mht (Internet a web)

Přípona souboru mht

MHT je zkratkou zkratek MIME a HTML. Jedná se o formát souboru, ve kterém je uložena kompletní webová stránka včetně externích souborů (obrázky, aplety, flash animace, audio soubory apod.).

Význam slova, termín, co je to mht? Jak a v čem exportovat, komprimovat, konvertovat, prohlížet, přehrát, editovat, rozbalit soubor s příponou mht (Internet a web)

Souborový formát: mht

Jak exportovat, spustit, rozbalit soubor s příponou .mht?

V čem komprimovat, zobrazit, konvertovat soubor s koncovkou .mht?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, prohlížet, převést soubor formátu mht?

Internet Explorer
Opera
Firefox (nutno nainstalovat add-on)
Google Chrome

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Líbí se vám definice přípony souboru mht? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mht patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: význam slova, převod souborů, zkratka mht, jak změnit, Internet a web, Internet a web, jak převést, jak otevřít, co to je mht?, jak konvertovat, export, druhy souborů, co znamená mht?, spuštění souboru, v čem spustit, přípona souboru mht, koncovka souboru mht, prohlížení

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mht? Jak přehrát mht soubor, resp. jak zobrazit mht soubor.

Znáte význam termínu Šoufek? Víte, co je to Astrachán? Pamatujete si definici pojmu Pícnina? Znáte pojem Čepovka?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mht. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?