Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, upravit, vytvořit, zobrazit, exportovat, přehrát, převést soubor s příponou mht (Internet a web)

Přípona souboru mht

MHT je zkratkou zkratek MIME a HTML. Jedná se o formát souboru, ve kterém je uložena kompletní webová stránka včetně externích souborů (obrázky, aplety, flash animace, audio soubory apod.).

Význam slova, termín, co je to mht? Jak a v čem komprimovat, upravit, vytvořit, zobrazit, exportovat, přehrát, převést soubor s příponou mht (Internet a web)

Souborový formát: mht

Jak komprimovat, změnit, převést soubor s příponou .mht?

V čem upravit, otevřít, vytvořit soubor s koncovkou .mht?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, zobrazit, rozbalit soubor formátu mht?

Internet Explorer
Opera
Firefox (nutno nainstalovat add-on)
Google Chrome

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mht? Potom se o definici podělte s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru mht se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: jak komprimovat, převod souborů, jak převést, .mht, čím zobrazit, přípona souboru mht, v čem upravit, jak editovat, jak rozbalit, jak změnit, co to je mht?, jak otevřít, .MHT, význam slova, v čem spustit, zkratka mht, editace, spuštění souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou mht? Jak přehrát mht soubor, resp. jak zobrazit mht soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo IBAN? Víte, co je to Svobodný software? Víte, co to je Baráž? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nouzový stav?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mht. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?