Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, konvertovat, převést, spustit, importovat, editovat, otevřít soubor s příponou mht (Internet a web)

Přípona souboru mht

MHT je zkratkou zkratek MIME a HTML. Jedná se o formát souboru, ve kterém je uložena kompletní webová stránka včetně externích souborů (obrázky, aplety, flash animace, audio soubory apod.).

Význam slova, termín, co je to mht? Jak a v čem prohlížet, konvertovat, převést, spustit, importovat, editovat, otevřít soubor s příponou mht (Internet a web)

Souborový formát: mht

Jak prohlížet, upravit, otevřít soubor s příponou .mht?

V čem konvertovat, rozbalit, převést soubor s koncovkou .mht?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, spustit, exportovat soubor formátu mht?

Internet Explorer
Opera
Firefox (nutno nainstalovat add-on)
Google Chrome

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Líbí se vám definice přípony souboru mht? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Přípona souboru mht patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: druhy souborů, spuštění souboru, Internet a web, export, jak rozbalit, zkratka mht, editace, v čem spustit, přípona souboru mht, jak otevřít, .mht, jak vytvořit mht, jak komprimovat, informace, .MHT, koncovka souboru mht, čím zobrazit, co to je mht?

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona mht? Jak přehrát mht soubor, resp. jak zobrazit mht soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Gestační váček? Znáte pojem Melanom? Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb? Víte, co to je Nindžucu?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mht. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?