Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mht (Internet a web)

Přípona souboru mht

MHT je zkratkou zkratek MIME a HTML. Jedná se o formát souboru, ve kterém je uložena kompletní webová stránka včetně externích souborů (obrázky, aplety, flash animace, audio soubory apod.).

Význam slova, termín, co je to mht? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mht (Internet a web)

Souborový formát: mht

Jak otevřít soubor s příponou .mht?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mht?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mht?

Internet Explorer
Opera
Firefox (nutno nainstalovat add-on)
Google Chrome

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text mht s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mht se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: Internet a web, v čem upravit, wiki, .mht, .MHT, prohlížení, jak konvertovat, Internet a web, informace, jak přehrát, spuštění souboru, význam slova, v čem spustit, export, čím zobrazit, editace, jak převést

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou mht? Jak přehrát mht soubor, resp. jak zobrazit mht soubor.

Znáte význam termínu Glosa? Víte, co to je Mýtus? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mezonetový byt? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Věcné břemeno

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mht. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?