Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxw (Dokumenty)

Přípona souboru sxw

Přípona .sxw nejčastěji označuje textový dokument původně vytvoření programem StarOffice Writer (nyní OpenOffice.org Writer). Formát souboru je založena na OpenDocument XML.

Význam slova, termín, co je to sxw? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxw (Dokumenty)

Souborový formát: sxw

Jak otevřít soubor s příponou .sxw?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sxw?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sxw?

Vytvoření/Editace
StarOffice Writer
OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Abiword

Google Docs (pouze import)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sxw? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sxw je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: v čem upravit, přípona souboru sxw, co znamená sxw?, .sxw, jak otevřít, význam slova, Dokumenty, koncovka souboru sxw, spuštění souboru, jak přehrát, jak převést, export, jak vytvořit sxw, jak konvertovat, v čem spustit, souborový formát, Dokumenty

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou sxw? Jak přehrát sxw soubor, resp. jak zobrazit sxw soubor.

Víte, co je to Mléčná dráha? Znáte význam termínu Zumba? Víte, co to je Pučtok? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Konvertoplán?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxw. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.