Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, komprimovat, konvertovat, otevřít, vytvořit, rozbalit, editovat soubor s příponou sxw (Dokumenty)

Přípona souboru sxw

Přípona .sxw nejčastěji označuje textový dokument původně vytvoření programem StarOffice Writer (nyní OpenOffice.org Writer). Formát souboru je založena na OpenDocument XML.

Význam slova, termín, co je to sxw? Jak a v čem importovat, komprimovat, konvertovat, otevřít, vytvořit, rozbalit, editovat soubor s příponou sxw (Dokumenty)

Souborový formát: sxw

Jak importovat, zobrazit, editovat soubor s příponou .sxw?

V čem komprimovat, změnit, konvertovat soubor s koncovkou .sxw?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, převést soubor formátu sxw?

Vytvoření/Editace
StarOffice Writer
OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Abiword

Google Docs (pouze import)

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sxw? Potom se o definici podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru sxw je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: .SXW, druhy souborů, zkratka sxw, co to je sxw?, spuštění souboru, Dokumenty, jak komprimovat, import, jak vytvořit sxw, přípona souboru sxw, informace, jak editovat, Dokumenty, význam slova, co znamená sxw?, jak otevřít, souborový formát, jak rozbalit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou sxw? Jak přehrát sxw soubor, resp. jak zobrazit sxw soubor.

Pamatujete si definici pojmu Libeček? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gravírování? Znáte význam termínu Ikterus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kinofilm

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxw. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.