Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, spustit, otevřít, převést, upravit, změnit soubor s příponou pps (Dokumenty)

Přípona souboru pps

Soubory s příponou pps obsahují prezentaci programu Microsoft PowerPoint.

Význam slova, termín, co je to pps? Jak a v čem editovat, exportovat, spustit, otevřít, převést, upravit, změnit soubor s příponou pps (Dokumenty)

Souborový formát: pps

Jak editovat, komprimovat, změnit soubor s příponou .pps?

V čem exportovat, vytvořit, spustit soubor s koncovkou .pps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, otevřít, importovat soubor formátu pps?

Microsoft Office PowerPoint
PowerPointViewer
Impress (OpenOffice.org)
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Definici souborového formátu pps můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru pps patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, jak konvertovat, koncovka souboru pps, spuštění souboru, přípona souboru pps, export, .PPS, jak vytvořit pps, jak změnit, druhy souborů, editace, jak převést, prohlížení, wiki, jak rozbalit, .pps, jak komprimovat, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru pps? Jak přehrát pps soubor, resp. jak zobrazit pps soubor.

Pamatujete si definici pojmu Rizoto? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hamr? Vzpomněli byste si na význam slova Nebozez? Víte, co je to Promoření?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pps. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?