Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, přehrát, vytvořit, konvertovat, exportovat, rozbalit, otevřít soubor s příponou gz (Komprimace dat)

Přípona souboru gz

Starý unixový svobodný formát. Zkratka slov GNU Zip.

Význam slova, termín, co je to gz? Jak a v čem komprimovat, přehrát, vytvořit, konvertovat, exportovat, rozbalit, otevřít soubor s příponou gz (Komprimace dat)

Souborový formát: gz

Jak komprimovat, převést, otevřít soubor s příponou .gz?

V čem přehrát, zobrazit, vytvořit soubor s koncovkou .gz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, konvertovat, změnit soubor formátu gz?

Unix - příkazy gzip,gnuzip
7-Zip
WinZip

Chyby vyhrazeny.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu gz s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru gz je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: informace, jak komprimovat, druhy souborů, význam slova, jak rozbalit, co to je gz?, jak otevřít, v čem upravit, převod souborů, Komprimace dat, jak převést, import, co znamená gz?, jak vytvořit gz, Komprimace dat, přípona souboru gz, koncovka souboru gz, formát souboru

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou gz? Jak přehrát gz soubor, resp. jak zobrazit gz soubor.

Víte, co to je Světadíl? Víte, co je to SWOT? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kortikoidy? Pamatujete si definici pojmu Aterom?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gz. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?