Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, převést, rozbalit, vytvořit, spustit, přehrát, editovat soubor s příponou gz (Komprimace dat)

Přípona souboru gz

Starý unixový svobodný formát. Zkratka slov GNU Zip.

Význam slova, termín, co je to gz? Jak a v čem konvertovat, převést, rozbalit, vytvořit, spustit, přehrát, editovat soubor s příponou gz (Komprimace dat)

Souborový formát: gz

Jak konvertovat, otevřít, editovat soubor s příponou .gz?

V čem převést, upravit, rozbalit soubor s koncovkou .gz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, vytvořit, importovat soubor formátu gz?

Unix - příkazy gzip,gnuzip
7-Zip
WinZip

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu gz s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru gz je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: zkratka gz, jak editovat, význam slova, v čem upravit, co to je gz?, Komprimace dat, jak otevřít, prohlížení, koncovka souboru gz, čím zobrazit, jak vytvořit gz, wiki, .GZ, jak převést, převod souborů, co znamená gz?, souborový formát, import

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou gz? Jak přehrát gz soubor, resp. jak zobrazit gz soubor.

Znáte pojem Cardio Barre? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tajga? Víte, co to je Velká koalice? Znáte význam termínu ASAP?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gz. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?