Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, otevřít, komprimovat, změnit, spustit, editovat, zobrazit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hxx

Soubor s příponou .H obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje konstanty, proměnné a funkce používané ostatními soubory projektu do kterých se vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor typu hxx lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a pomohou odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hxx? Jak a v čem rozbalit, otevřít, komprimovat, změnit, spustit, editovat, zobrazit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hxx

Jak rozbalit, převést, zobrazit soubor s příponou .hxx?

V čem otevřít, konvertovat, komprimovat soubor s koncovkou .hxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, změnit, exportovat soubor formátu hxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru hxx? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru hxx se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: druhy souborů, jak vytvořit hxx, formát souboru, co znamená hxx?, jak komprimovat, Zdrojové kódy, co to je hxx?, editace, čím zobrazit, wiki, koncovka souboru hxx, v čem spustit, přípona souboru hxx, export, jak převést, jak editovat, Zdrojové kódy, zkratka hxx

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou hxx? Jak přehrát hxx soubor, resp. jak zobrazit hxx soubor.

Znáte význam termínu Pemrlice? Znáte výraz Dynovačka? Znáte význam termínu Hematom? Víte, co je to Zlatý řez?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hxx. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.