Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, spustit, otevřít, vytvořit, rozbalit, upravit, změnit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hxx

Soubor s příponou .H obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje konstanty, proměnné a funkce používané ostatními soubory projektu do kterých se vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor typu hxx lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a pomohou odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hxx? Jak a v čem přehrát, spustit, otevřít, vytvořit, rozbalit, upravit, změnit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hxx

Jak přehrát, zobrazit, změnit soubor s příponou .hxx?

V čem spustit, exportovat, otevřít soubor s koncovkou .hxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, vytvořit, komprimovat soubor formátu hxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru hxx? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona hxx je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: význam slova, formát souboru, co to je hxx?, co znamená hxx?, .HXX, import, Zdrojové kódy, převod souborů, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit hxx, Zdrojové kódy, souborový formát, přípona souboru hxx, jak přehrát, wiki, druhy souborů, informace

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou hxx? Jak přehrát hxx soubor, resp. jak zobrazit hxx soubor.

Znáte výraz Chudokrevnost? Znáte význam termínu USB hub? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tvrz Víte, co to je Epidemie?

Náhodné formáty souborů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hxx. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.