Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, spustit, komprimovat, přehrát, otevřít, změnit, vytvořit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hxx

Soubor s příponou .H obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje konstanty, proměnné a funkce používané ostatními soubory projektu do kterých se vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor typu hxx lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a pomohou odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hxx? Jak a v čem prohlížet, spustit, komprimovat, přehrát, otevřít, změnit, vytvořit soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hxx

Jak prohlížet, konvertovat, vytvořit soubor s příponou .hxx?

V čem spustit, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .hxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, převést soubor formátu hxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte text hxx s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru hxx patří do kategorie Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak komprimovat, export, Zdrojové kódy, převod souborů, .HXX, co znamená hxx?, v čem upravit, v čem spustit, druhy souborů, jak vytvořit hxx, prohlížení, editace, Zdrojové kódy, přípona souboru hxx, wiki, souborový formát, jak přehrát, čím zobrazit

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou hxx? Jak přehrát hxx soubor, resp. jak zobrazit hxx soubor.

Znáte výraz Krásná literatura? Víte, co je to Cidlina? Víte, co je to Předložka? Víte, co to je Touchpad?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hxx. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.