Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, komprimovat, rozbalit, zobrazit, upravit, změnit, přehrát soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hxx

Soubor s příponou .H obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje konstanty, proměnné a funkce používané ostatními soubory projektu do kterých se vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor typu hxx lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a pomohou odhalit některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hxx? Jak a v čem převést, komprimovat, rozbalit, zobrazit, upravit, změnit, přehrát soubor s příponou hxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hxx

Jak převést, otevřít, přehrát soubor s příponou .hxx?

V čem komprimovat, exportovat, rozbalit soubor s koncovkou .hxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, zobrazit, editovat soubor formátu hxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Tento text (hxx) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru hxx patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: .HXX, jak komprimovat, převod souborů, v čem spustit, co to je hxx?, prohlížení, import, formát souboru, přípona souboru hxx, čím zobrazit, jak převést, co znamená hxx?, jak rozbalit, jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, Zdrojové kódy, .hxx

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona hxx? Jak přehrát hxx soubor, resp. jak zobrazit hxx soubor.

Víte, co je to Crohnova nemoc? Znáte význam termínu MMS? Znáte výraz Odchodné? Znáte význam termínu Jádrová omítka?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hxx. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.