Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, exportovat, prohlížet, upravit, vytvořit, převést, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem komprimovat, exportovat, prohlížet, upravit, vytvořit, převést, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak komprimovat, importovat, přehrát soubor s příponou .m4p?

V čem exportovat, konvertovat, prohlížet soubor s koncovkou .m4p?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, upravit, editovat soubor formátu m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4p s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru m4p je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak vytvořit m4p, prohlížení, v čem spustit, čím zobrazit, informace, .M4P, spuštění souboru, druhy souborů, v čem upravit, import, editace, co znamená m4p?, jak editovat, jak přehrát, Audio soubory, formát souboru, jak změnit, wiki

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Psychoterapie? Víte, co to je Tetanie? Znáte význam termínu Kronika? Znáte pojem Kondolence?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.