Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, komprimovat, vytvořit, importovat, upravit, exportovat, editovat soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem otevřít, komprimovat, vytvořit, importovat, upravit, exportovat, editovat soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak otevřít, zobrazit, editovat soubor s příponou .m4p?

V čem komprimovat, prohlížet, vytvořit soubor s koncovkou .m4p?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, importovat, konvertovat soubor formátu m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru m4p? Potom se o definici podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona m4p patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: co znamená m4p?, čím zobrazit, jak přehrát, zkratka m4p, co to je m4p?, v čem spustit, přípona souboru m4p, formát souboru, Audio soubory, jak komprimovat, jak vytvořit m4p, editace, jak editovat, jak konvertovat, import, jak otevřít, jak převést, spuštění souboru

Teď už víte Co znamená přípona souboru m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Znáte význam termínu Opera? Znáte význam termínu Paranoia? Znáte výraz Kolísavý tlak? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Studená válka

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.