Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak otevřít soubor s příponou .m4p?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4p?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru m4p? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona m4p je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: koncovka souboru m4p, jak převést, editace, jak přehrát, formát souboru, přípona souboru m4p, prohlížení, import, v čem spustit, Audio soubory, .m4p, informace, co to je m4p?, .M4P, význam slova, Audio soubory, v čem upravit

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Víte, co to je MLM? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Exekuce? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ad hoc Pamatujete si definici pojmu Černý kašel?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.