Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak otevřít soubor s příponou .m4p?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4p?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru m4p? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4p se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak vytvořit m4p, jak přehrát, editace, co znamená m4p?, jak otevřít, prohlížení, spuštění souboru, přípona souboru m4p, v čem upravit, co to je m4p?, export, v čem spustit, informace, formát souboru, Audio soubory, .M4P, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Znáte význam termínu Copyright? Víte, co to je Šašlik? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sarkasmus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fleece

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.