Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, prohlížet, přehrát, komprimovat, editovat, importovat, zobrazit soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Přípona souboru m4p

Přípona .m4p označuje aac audio soubor od Apple iTunes. Soubory typu m4p jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze na omezeném počtu zařízení.

Význam slova, termín, co je to m4p? Jak a v čem rozbalit, prohlížet, přehrát, komprimovat, editovat, importovat, zobrazit soubor s příponou m4p (Audio soubory)

Souborový formát: m4p

Jak rozbalit, spustit, zobrazit soubor s příponou .m4p?

V čem prohlížet, převést, přehrát soubor s koncovkou .m4p?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, komprimovat, změnit soubor formátu m4p?

Apple iTunes
Apple QuickTime Player

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Definici souborového formátu m4p můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru m4p je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, význam slova, jak rozbalit, zkratka m4p, formát souboru, jak změnit, Audio soubory, jak komprimovat, informace, jak přehrát, jak konvertovat, co to je m4p?, druhy souborů, editace, přípona souboru m4p, spuštění souboru, koncovka souboru m4p, v čem spustit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou m4p? Jak přehrát m4p soubor, resp. jak zobrazit m4p soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Blog Pamatujete si definici pojmu Buzola? Znáte význam termínu Nomen omen? Víte, co to je Oukrop?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4p. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.