Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, rozbalit, exportovat, změnit, otevřít, upravit, převést soubor s příponou xlsx (Dokumenty)

Přípona souboru xlsx

Přípona soubor xlsx označuje sešit aplikace Excel. Jedná se o primární formát souboru Microsoft Excel 2007 nebo 2010.

Význam slova, termín, co je to xlsx? Jak a v čem spustit, rozbalit, exportovat, změnit, otevřít, upravit, převést soubor s příponou xlsx (Dokumenty)

Souborový formát: xlsx

Jak spustit, komprimovat, převést soubor s příponou .xlsx?

V čem rozbalit, importovat, exportovat soubor s koncovkou .xlsx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, změnit, přehrát soubor formátu xlsx?

Microsoft Office Excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Calc

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony xlsx sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru xlsx je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: v čem upravit, jak rozbalit, souborový formát, editace, v čem spustit, export, Dokumenty, druhy souborů, převod souborů, přípona souboru xlsx, koncovka souboru xlsx, .XLSX, jak přehrát, import, zkratka xlsx, .xlsx, jak editovat, formát souboru

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou xlsx? Jak přehrát xlsx soubor, resp. jak zobrazit xlsx soubor.

Znáte výraz Gopay? Vzpomněli byste si na význam slova Bércový vřed? Vzpomněli byste si na význam slova Slovo složené? Vzpomněli byste si na význam slova Avon?

Další vybrané souborové koncovky

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xlsx. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?