Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, exportovat, rozbalit, převést, komprimovat, prohlížet, vytvořit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Přípona souboru shtm

Přípona .shtm je zkratkou Server Side Include HTML. Jedná se o stránky vytvořené v jednoduchém skriptovacím jazyce SSI zpracovávané na straně webového serveru. Na straně klienta lze stránky zobrazit ve všech běžných webových prohlížečích.

Význam slova, termín, co je to shtm? Jak a v čem upravit, exportovat, rozbalit, převést, komprimovat, prohlížet, vytvořit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Souborový formát: shtm

Jak upravit, změnit, vytvořit soubor s příponou .shtm?

V čem exportovat, konvertovat, rozbalit soubor s koncovkou .shtm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, převést, importovat soubor formátu shtm?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace/vytvoření:
NetBeans
Microsoft Visual Studio

Editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
NotePad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Webové servery umožňující spuštění shtml
Apache
LiteSpeed
nginx
lighttpd
IIS

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu shtm s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru shtm se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: jak přehrát, druhy souborů, převod souborů, co znamená shtm?, v čem upravit, Internet a web, prohlížení, Internet a web, jak rozbalit, export, souborový formát, import, co to je shtm?, .SHTM, koncovka souboru shtm, jak komprimovat, přípona souboru shtm, jak změnit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou shtm? Jak přehrát shtm soubor, resp. jak zobrazit shtm soubor.

Znáte význam termínu Clickbait? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Logistika Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dna? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Orgán

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou shtm. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?