Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, exportovat, přehrát, editovat, konvertovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Přípona souboru shtm

Přípona .shtm je zkratkou Server Side Include HTML. Jedná se o stránky vytvořené v jednoduchém skriptovacím jazyce SSI zpracovávané na straně webového serveru. Na straně klienta lze stránky zobrazit ve všech běžných webových prohlížečích.

Význam slova, termín, co je to shtm? Jak a v čem prohlížet, exportovat, přehrát, editovat, konvertovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Souborový formát: shtm

Jak prohlížet, převést, vytvořit soubor s příponou .shtm?

V čem exportovat, změnit, přehrát soubor s koncovkou .shtm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, editovat, upravit soubor formátu shtm?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace/vytvoření:
NetBeans
Microsoft Visual Studio

Editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
NotePad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Webové servery umožňující spuštění shtml
Apache
LiteSpeed
nginx
lighttpd
IIS

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru shtm? Potom se o definici podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Formát souboru shtm je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: editace, .SHTM, zkratka shtm, v čem upravit, import, spuštění souboru, jak otevřít, jak editovat, jak rozbalit, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, co znamená shtm?, koncovka souboru shtm, prohlížení, .shtm, informace

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou shtm? Jak přehrát shtm soubor, resp. jak zobrazit shtm soubor.

Znáte význam termínu Aproximace? Vzpomněli byste si na význam slova Valkýra? Vzpomněli byste si na význam slova Elementární? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Editace?

Často hledané koncovky souborů

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou shtm. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?