Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, importovat, vytvořit, změnit, exportovat, editovat, zobrazit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Přípona souboru shtm

Přípona .shtm je zkratkou Server Side Include HTML. Jedná se o stránky vytvořené v jednoduchém skriptovacím jazyce SSI zpracovávané na straně webového serveru. Na straně klienta lze stránky zobrazit ve všech běžných webových prohlížečích.

Význam slova, termín, co je to shtm? Jak a v čem převést, importovat, vytvořit, změnit, exportovat, editovat, zobrazit soubor s příponou shtm (Internet a web)

Souborový formát: shtm

Jak převést, spustit, zobrazit soubor s příponou .shtm?

V čem importovat, přehrát, vytvořit soubor s koncovkou .shtm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, změnit, prohlížet soubor formátu shtm?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace/vytvoření:
NetBeans
Microsoft Visual Studio

Editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
NotePad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Webové servery umožňující spuštění shtml
Apache
LiteSpeed
nginx
lighttpd
IIS

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu shtm s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru shtm je v sekci Internet a web

Klíčová slova: jak editovat, formát souboru, jak otevřít, spuštění souboru, jak přehrát, jak vytvořit shtm, wiki, koncovka souboru shtm, čím zobrazit, Internet a web, přípona souboru shtm, v čem spustit, jak převést, jak komprimovat, zkratka shtm, jak rozbalit, Internet a web, souborový formát

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou shtm? Jak přehrát shtm soubor, resp. jak zobrazit shtm soubor.

Znáte výraz Kebab? Znáte výraz Exacerbace? Znáte význam termínu Troposféra? Víte, co je to Gazpacho?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou shtm. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?