Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, exportovat, vytvořit, změnit, otevřít, zobrazit, prohlížet soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem konvertovat, exportovat, vytvořit, změnit, otevřít, zobrazit, prohlížet soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak konvertovat, převést, prohlížet soubor s příponou .xslx?

V čem exportovat, spustit, vytvořit soubor s koncovkou .xslx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, změnit, upravit soubor formátu xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu xslx s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru xslx patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, jak rozbalit, jak vytvořit xslx, význam slova, přípona souboru xslx, v čem spustit, .xslx, jak změnit, co znamená xslx?, export, spuštění souboru, editace, čím zobrazit, koncovka souboru xslx, převod souborů, Dokumenty, wiki, jak přehrát

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Znáte význam termínu Úřednická vláda? Víte, co je to Gulag? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Atika? Víte, co je to Frekvence?

Výběr náhodných koncovek souborů

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?