Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak otevřít soubor s příponou .xslx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xslx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu xslx můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru xslx je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: import, formát souboru, přípona souboru xslx, editace, Dokumenty, co znamená xslx?, .XSLX, informace, wiki, export, spuštění souboru, jak vytvořit xslx, jak otevřít, v čem spustit, koncovka souboru xslx, souborový formát, jak převést

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Součin Pamatujete si definici pojmu LTE? Vzpomněli byste si na význam slova Vesmír? Znáte pojem Quad core?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?