Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak otevřít soubor s příponou .xslx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xslx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru xslx? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona xslx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: .xslx, jak přehrát, přípona souboru xslx, informace, význam slova, export, .XSLX, souborový formát, v čem spustit, jak vytvořit xslx, import, koncovka souboru xslx, spuštění souboru, co znamená xslx?, v čem upravit, formát souboru, editace

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Víte, co to je Indemnita? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kvantová fyzika? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Řapík Pamatujete si definici pojmu Tuřín?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?