Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, zobrazit, prohlížet, importovat, vytvořit, otevřít, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem exportovat, zobrazit, prohlížet, importovat, vytvořit, otevřít, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak exportovat, změnit, přehrát soubor s příponou .xslx?

V čem zobrazit, editovat, prohlížet soubor s koncovkou .xslx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, importovat, rozbalit soubor formátu xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Definici souborového formátu xslx můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru xslx patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: význam slova, import, jak konvertovat, jak změnit, čím zobrazit, co to je xslx?, formát souboru, jak vytvořit xslx, spuštění souboru, přípona souboru xslx, Dokumenty, jak komprimovat, .xslx, jak přehrát, převod souborů, export, editace, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Víte, co to je Libertarianismus? Pamatujete si definici pojmu Quad core? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Komunikace Znáte význam termínu Syřidlo?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?