Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak otevřít soubor s příponou .xslx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xslx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text xslx s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru xslx se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: import, přípona souboru xslx, formát souboru, export, co znamená xslx?, v čem spustit, .XSLX, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit xslx, jak otevřít, informace, koncovka souboru xslx, jak přehrát, jak převést, Dokumenty, prohlížení

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Diosmin? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jistina Pamatujete si definici pojmu Žoviální? Vzpomněli byste si na význam slova Stát?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?