Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, změnit, převést, vytvořit, upravit, konvertovat soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Přípona souboru z04

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z04 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z03 a případný následující z05. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z04? Jak a v čem editovat, exportovat, změnit, převést, vytvořit, upravit, konvertovat soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Souborový formát: z04

Jak editovat, rozbalit, konvertovat soubor s příponou .z04?

V čem exportovat, prohlížet, změnit soubor s koncovkou .z04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, převést, komprimovat soubor formátu z04?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru z04? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru z04 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: význam slova, v čem spustit, koncovka souboru z04, formát souboru, zkratka z04, .Z04, přípona souboru z04, převod souborů, jak změnit, prohlížení, druhy souborů, jak přehrát, editace, jak konvertovat, wiki, Komprimace dat, .z04, jak otevřít

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou z04? Jak přehrát z04 soubor, resp. jak zobrazit z04 soubor.

Víte, co je to Introvert? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Placebo Víte, co je to Břit? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sametová revoluce?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z04. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.