Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, prohlížet, exportovat, komprimovat, přehrát, spustit, změnit soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Přípona souboru z04

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z04 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z03 a případný následující z05. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z04? Jak a v čem rozbalit, prohlížet, exportovat, komprimovat, přehrát, spustit, změnit soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Souborový formát: z04

Jak rozbalit, převést, změnit soubor s příponou .z04?

V čem prohlížet, editovat, exportovat soubor s koncovkou .z04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, komprimovat, importovat soubor formátu z04?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Chyby vyhrazeny.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony z04 sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru z04 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: v čem spustit, jak vytvořit z04, spuštění souboru, jak editovat, zkratka z04, jak změnit, převod souborů, význam slova, Komprimace dat, export, jak otevřít, v čem upravit, druhy souborů, jak komprimovat, co to je z04?, .z04, čím zobrazit, jak rozbalit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou z04? Jak přehrát z04 soubor, resp. jak zobrazit z04 soubor.

Víte, co je to Sebereflexe? Znáte význam termínu Engelova křivka? Víte, co je to Hraška? Vzpomněli byste si na význam slova Erb?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z04. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.