Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, importovat, spustit, konvertovat, zobrazit, prohlížet soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Přípona souboru z04

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z04 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z03 a případný následující z05. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z04? Jak a v čem editovat, exportovat, importovat, spustit, konvertovat, zobrazit, prohlížet soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Souborový formát: z04

Jak editovat, vytvořit, prohlížet soubor s příponou .z04?

V čem exportovat, rozbalit, importovat soubor s koncovkou .z04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, spustit, komprimovat soubor formátu z04?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru z04? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru z04 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak konvertovat, jak přehrát, koncovka souboru z04, význam slova, souborový formát, v čem spustit, export, Komprimace dat, spuštění souboru, wiki, .z04, v čem upravit, informace, jak vytvořit z04, import, co to je z04?, jak změnit, editace

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou z04? Jak přehrát z04 soubor, resp. jak zobrazit z04 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Aceton Znáte význam termínu Osamělost? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Skutková podstata? Víte, co je to Celé číslo?

Často hledané koncovky souborů

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z04. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.