Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, editovat, exportovat, vytvořit, prohlížet, spustit soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Přípona souboru z04

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z04 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 5. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z03 a případný následující z05. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z04? Jak a v čem přehrát, rozbalit, editovat, exportovat, vytvořit, prohlížet, spustit soubor s příponou z04 (Komprimace dat)

Souborový formát: z04

Jak přehrát, změnit, spustit soubor s příponou .z04?

V čem rozbalit, otevřít, editovat soubor s koncovkou .z04?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, exportovat, převést soubor formátu z04?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru z04? Pak se o ní podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona z04 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: editace, jak rozbalit, spuštění souboru, význam slova, co to je z04?, import, jak konvertovat, druhy souborů, wiki, prohlížení, .Z04, přípona souboru z04, Komprimace dat, jak přehrát, zkratka z04, převod souborů, koncovka souboru z04, jak vytvořit z04

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona z04? Jak přehrát z04 soubor, resp. jak zobrazit z04 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Epizoda? Znáte pojem Komunikace? Pamatujete si definici pojmu AFAIK? Znáte výraz Netolismus?

Náhodné formáty souborů

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z04. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.