Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, převést, prohlížet, vytvořit, editovat, upravit, rozbalit soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem přehrát, převést, prohlížet, vytvořit, editovat, upravit, rozbalit soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak přehrát, spustit, rozbalit soubor s příponou .sav?

V čem převést, konvertovat, prohlížet soubor s koncovkou .sav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, vytvořit, exportovat soubor formátu sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sav s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru sav patří do kategorie Konfigurační soubory

Klíčová slova: jak přehrát, v čem spustit, jak komprimovat, .sav, význam slova, čím zobrazit, přípona souboru sav, export, zkratka sav, jak otevřít, .SAV, v čem upravit, spuštění souboru, prohlížení, koncovka souboru sav, Konfigurační soubory, druhy souborů, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fenomén Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřstěn? Víte, co je to Syntaktická chyba? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Michelinská hvězda

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.