Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, spustit, upravit, přehrát, komprimovat, editovat, importovat soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem zobrazit, spustit, upravit, přehrát, komprimovat, editovat, importovat soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak zobrazit, otevřít, importovat soubor s příponou .sav?

V čem spustit, rozbalit, upravit soubor s koncovkou .sav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, přehrát, vytvořit soubor formátu sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sav? Potom se o definici podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru sav je v kategorii Konfigurační soubory

Klíčová slova: druhy souborů, význam slova, jak otevřít, Konfigurační soubory, souborový formát, informace, jak rozbalit, formát souboru, .sav, co znamená sav?, jak změnit, čím zobrazit, editace, jak přehrát, jak převést, jak komprimovat, jak editovat, jak vytvořit sav

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fosfor Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Aprobace? Znáte pojem Oltář? Znáte výraz RAM?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.