Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, exportovat, rozbalit, prohlížet, převést, vytvořit, zobrazit soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem importovat, exportovat, rozbalit, prohlížet, převést, vytvořit, zobrazit soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak importovat, spustit, zobrazit soubor s příponou .sav?

V čem exportovat, přehrát, rozbalit soubor s koncovkou .sav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, prohlížet, otevřít soubor formátu sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sav? Potom se o definici podělte s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru sav je v sekci Konfigurační soubory

Klíčová slova: prohlížení, převod souborů, jak změnit, editace, export, v čem upravit, souborový formát, jak přehrát, Konfigurační soubory, import, wiki, co znamená sav?, spuštění souboru, Konfigurační soubory, přípona souboru sav, jak vytvořit sav, .SAV, jak editovat

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Motivace Víte, co je to Zumba? Víte, co je to Sporožiro? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Fyziologický roztok?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).