Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak otevřít soubor s příponou .sav?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sav?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sav? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru sav se nachází v kategorii Konfigurační soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, jak vytvořit sav, spuštění souboru, jak přehrát, export, editace, import, co to je sav?, jak otevřít, wiki, Konfigurační soubory, souborový formát, jak konvertovat, .SAV, přípona souboru sav, Konfigurační soubory, informace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Znáte význam termínu NFC? Víte, co to je Šoufek? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Espresso? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pásový opar

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.