Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, prohlížet, editovat, přehrát, importovat, vytvořit, převést soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem komprimovat, prohlížet, editovat, přehrát, importovat, vytvořit, převést soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak komprimovat, zobrazit, převést soubor s příponou .sav?

V čem prohlížet, exportovat, editovat soubor s koncovkou .sav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, otevřít soubor formátu sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sav? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru sav se nachází v kategorii Konfigurační soubory

Klíčová slova: koncovka souboru sav, jak přehrát, export, .sav, v čem spustit, přípona souboru sav, jak převést, zkratka sav, Konfigurační soubory, převod souborů, jak rozbalit, prohlížení, jak editovat, formát souboru, jak otevřít, druhy souborů, spuštění souboru, .SAV

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Znáte význam termínu Recyklace? Víte, co je to Diecéze? Víte, co to je Pařížská káva? Víte, co je to Šašlik?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.