Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, otevřít, komprimovat, vytvořit, změnit, rozbalit, přehrát soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Přípona souboru sav

Přípona .sav označuje obvykle uloženou pozici počítačové hry (saved game). Stav hry se ukládá nejčastěji ze dvou důvodů. První je časový - hra je příliš dlouhá a je třeba ji z důvodu jiných činností přerušit. Druhou možností je experimentování ve hře. V tomto případě můžete zkoušet různé taktiky a strategie, přičemž v případě neúspěchu se jednoduše lze vrátit k předchozímu stavu ve hře. Soubory s příponou sav nemají stejný formát, většinou se jedná o proprietární (uzavřený kód) formát té dané počítačové hry. K některým hrám vznikly editory v nichž lze soubory s příponou .sav upravovat.

Význam slova, termín, co je to sav? Jak a v čem exportovat, otevřít, komprimovat, vytvořit, změnit, rozbalit, přehrát soubor s příponou sav (Konfigurační soubory)

Souborový formát: sav

Jak exportovat, spustit, přehrát soubor s příponou .sav?

V čem otevřít, převést, komprimovat soubor s koncovkou .sav?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, vytvořit, prohlížet soubor formátu sav?

Příklady her, které ukládají stav do souborů sav:
Civilization II

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu.

Líbí se vám definice přípony souboru sav? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru sav patří do sekce Konfigurační soubory

Klíčová slova: jak změnit, .sav, export, jak přehrát, informace, v čem spustit, jak vytvořit sav, význam slova, souborový formát, koncovka souboru sav, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, Konfigurační soubory, jak převést, Konfigurační soubory, jak komprimovat, jak rozbalit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona sav? Jak přehrát sav soubor, resp. jak zobrazit sav soubor.

Znáte pojem Objem? Znáte význam termínu Surfing? Víte, co to je Cushingův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Dysplazie?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sav. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.