Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mdb? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mdb je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, import, formát souboru, editace, spuštění souboru, koncovka souboru mdb, .mdb, export, .MDB, jak přehrát, jak otevřít, jak převést, co znamená mdb?, význam slova, Ostatní soubory, informace, souborový formát

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Endoskopie? Znáte pojem Sushi? Víte, co je to Pozdní sběr? Znáte význam termínu Chronograf?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.