Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru mdb? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mdb je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, .MDB, v čem upravit, souborový formát, export, import, jak konvertovat, editace, koncovka souboru mdb, čím zobrazit, přípona souboru mdb, Ostatní soubory, co to je mdb?, .mdb, formát souboru, v čem spustit, wiki

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Víte, co to je Cvikla? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo EBITDA? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vesmír Pamatujete si definici pojmu Futsal?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.