Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, editovat, komprimovat, otevřít, vytvořit, rozbalit, upravit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem změnit, editovat, komprimovat, otevřít, vytvořit, rozbalit, upravit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak změnit, konvertovat, upravit soubor s příponou .mdb?

V čem editovat, přehrát, komprimovat soubor s koncovkou .mdb?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, otevřít, importovat soubor formátu mdb?

Microsoft Access

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mdb? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Formát souboru mdb je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak editovat, spuštění souboru, co znamená mdb?, formát souboru, co to je mdb?, prohlížení, čím zobrazit, význam slova, Ostatní soubory, editace, koncovka souboru mdb, jak rozbalit, import, export, wiki, .MDB, informace, převod souborů

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Znáte pojem Baklava? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Praganda? Víte, co to je Ringo? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Respirátor

Často hledané koncovky souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.