Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, prohlížet, exportovat, otevřít, upravit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem importovat, prohlížet, exportovat, otevřít, upravit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak importovat, přehrát, zobrazit soubor s příponou .mdb?

V čem prohlížet, spustit, exportovat soubor s koncovkou .mdb?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, otevřít, komprimovat soubor formátu mdb?

Microsoft Access

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Definici souborového formátu mdb můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona mdb je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: wiki, .MDB, Ostatní soubory, editace, jak komprimovat, čím zobrazit, přípona souboru mdb, Ostatní soubory, .mdb, formát souboru, spuštění souboru, export, informace, v čem upravit, koncovka souboru mdb, co to je mdb?, zkratka mdb, význam slova

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Víte, co je to H.E.A.T.? Pamatujete si definici pojmu VIP? Víte, co to je Frustrace? Vzpomněli byste si na význam slova Chirurgie?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.