Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu mdb s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mdb se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, jak otevřít, import, jak přehrát, koncovka souboru mdb, informace, Ostatní soubory, wiki, export, .MDB, souborový formát, formát souboru, jak vytvořit mdb, význam slova, v čem spustit, přípona souboru mdb, čím zobrazit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Pamatujete si definici pojmu Bluetooth? Vzpomněli byste si na význam slova Crossfit? Znáte pojem Dislokace? Víte, co je to Kinofilm?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.