Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mdb? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mdb se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, význam slova, informace, import, koncovka souboru mdb, prohlížení, jak vytvořit mdb, v čem upravit, wiki, .mdb, Ostatní soubory, co znamená mdb?, souborový formát, jak otevřít, formát souboru, přípona souboru mdb, jak přehrát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Znáte význam termínu Pohanka? Víte, co to je Obročí? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Instagram? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Islámský stát

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.