Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, editovat, přehrát, prohlížet, komprimovat, upravit, exportovat soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem konvertovat, editovat, přehrát, prohlížet, komprimovat, upravit, exportovat soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak konvertovat, otevřít, exportovat soubor s příponou .mdb?

V čem editovat, rozbalit, přehrát soubor s koncovkou .mdb?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, prohlížet, změnit soubor formátu mdb?

Microsoft Access

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Tento text (mdb) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona mdb se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak editovat, jak komprimovat, Ostatní soubory, v čem spustit, jak konvertovat, přípona souboru mdb, jak otevřít, export, import, editace, v čem upravit, jak rozbalit, druhy souborů, wiki, jak převést, význam slova, co to je mdb?, jak změnit

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Víte, co je to Železná opona? Pamatujete si definici pojmu Stent? Znáte význam termínu Den matek? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hrobka

Často hledané souborové formáty

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.