Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, otevřít, importovat, upravit, konvertovat, převést, vytvořit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem editovat, otevřít, importovat, upravit, konvertovat, převést, vytvořit soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak editovat, prohlížet, vytvořit soubor s příponou .mdb?

V čem otevřít, exportovat, importovat soubor s koncovkou .mdb?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, upravit, rozbalit soubor formátu mdb?

Microsoft Access

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu mdb s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona mdb patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: koncovka souboru mdb, jak rozbalit, .MDB, jak změnit, formát souboru, druhy souborů, editace, spuštění souboru, wiki, jak vytvořit mdb, export, v čem upravit, .mdb, jak přehrát, prohlížení, v čem spustit, import, Ostatní soubory

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Pamatujete si definici pojmu Došek? Znáte výraz Betlém? Vzpomněli byste si na význam slova Amoniak? Vzpomněli byste si na význam slova Hydrosféra?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.