Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, editovat, importovat, exportovat, komprimovat, změnit, prohlížet soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem spustit, editovat, importovat, exportovat, komprimovat, změnit, prohlížet soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak spustit, zobrazit, prohlížet soubor s příponou .3gp?

V čem editovat, převést, importovat soubor s koncovkou .3gp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, exportovat, rozbalit soubor formátu 3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gp s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru 3gp patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, jak změnit, v čem spustit, jak editovat, jak vytvořit 3gp, editace, .3gp, import, jak převést, koncovka souboru 3gp, přípona souboru 3gp, souborový formát, převod souborů, zkratka 3gp, spuštění souboru, Video soubory, co to je 3gp?, jak konvertovat

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Znáte pojem Prolog? Znáte pojem Pišingr? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kladina? Víte, co je to Třtinový cukr?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?