Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak otevřít soubor s příponou .3gp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu 3gp můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3gp je v sekci Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, spuštění souboru, Video soubory, .3GP, čím zobrazit, export, jak vytvořit 3gp, prohlížení, jak konvertovat, jak otevřít, co to je 3gp?, jak převést, koncovka souboru 3gp, jak přehrát, .3gp, co znamená 3gp?, informace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Víte, co je to Karob? Znáte význam termínu Falafel? Víte, co to je Pravice? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ADSL?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?