Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, konvertovat, editovat, zobrazit, vytvořit, otevřít, spustit soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem exportovat, konvertovat, editovat, zobrazit, vytvořit, otevřít, spustit soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak exportovat, prohlížet, spustit soubor s příponou .3gp?

V čem konvertovat, upravit, editovat soubor s koncovkou .3gp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, importovat soubor formátu 3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gp s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru 3gp se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: přípona souboru 3gp, spuštění souboru, jak přehrát, .3GP, koncovka souboru 3gp, import, v čem upravit, export, souborový formát, formát souboru, prohlížení, jak komprimovat, druhy souborů, Video soubory, čím zobrazit, význam slova, jak převést, v čem spustit

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Znáte pojem Free running? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fraška Znáte pojem Samovar? Znáte výraz Občanské sdružení?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?