Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, přehrát, upravit, zobrazit, změnit, exportovat, konvertovat soubor s příponou tiff (Grafika)

Přípona souboru tiff

Přípona souboru .tiff, resp. .tif je zkratkou slov Tag Image File Format. Jedná se o grafický rastrový formát a neoficiální standard pro ukládání obrázků určených pro tisk. Soubory s příponou .tiff bývají výstupem skeneru nebo faxu.

Význam slova, termín, co je to tiff? Jak a v čem rozbalit, přehrát, upravit, zobrazit, změnit, exportovat, konvertovat soubor s příponou tiff (Grafika)

Souborový formát: tiff

Jak rozbalit, editovat, konvertovat soubor s příponou .tiff?

V čem přehrát, prohlížet, upravit soubor s koncovkou .tiff?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, zobrazit, spustit soubor formátu tiff?

GIMP
Malování (Windows)
ACD Systems Canvas
Adobe Photoshop
CorelDRAW Graphic Suite
Roxio Creator 2010
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Definici souborového formátu tiff můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru tiff je v kategorii Grafika

Klíčová slova: .tiff, wiki, jak přehrát, formát souboru, jak převést, koncovka souboru tiff, druhy souborů, jak vytvořit tiff, Grafika, význam slova, Grafika, jak otevřít, čím zobrazit, převod souborů, prohlížení, co znamená tiff?, .TIFF, v čem upravit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou tiff? Jak přehrát tiff soubor, resp. jak zobrazit tiff soubor.

Znáte pojem Vandalismus? Víte, co to je Bankomat? Znáte pojem Čubrica? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Osteoporóza?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tiff. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.