Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xls (Dokumenty)

Přípona souboru xls

Soubory s příponou xls označují binární soubor tabulkového procesoru vytvořený v aplikaci Microsoft Excel 97 - 2003.

Význam slova, termín, co je to xls? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xls (Dokumenty)

Souborový formát: xls

Jak otevřít soubor s příponou .xls?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xls?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xls?

Microsoft Excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Open Office

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu xls s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru xls se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak převést, editace, jak vytvořit xls, čím zobrazit, co znamená xls?, Dokumenty, v čem spustit, jak konvertovat, co to je xls?, přípona souboru xls, wiki, Dokumenty, import, souborový formát, formát souboru, jak přehrát, v čem upravit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou xls? Jak přehrát xls soubor, resp. jak zobrazit xls soubor.

Znáte význam termínu Dividenda? Víte, co to je Rendez-vous? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zemské jádro? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Draft

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xls. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?