Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, změnit, zobrazit, převést, upravit, editovat, přehrát soubor s příponou xlt (Šablony)

Přípona souboru xlt

Soubory s příponou xls označují šablonu binárního souboru tabulkového procesoru vytvořeného v aplikaci Microsoft Excel 97 - 2003.

Význam slova, termín, co je to xlt? Jak a v čem komprimovat, změnit, zobrazit, převést, upravit, editovat, přehrát soubor s příponou xlt (Šablony)

Souborový formát: xlt

Jak komprimovat, prohlížet, přehrát soubor s příponou .xlt?

V čem změnit, importovat, zobrazit soubor s koncovkou .xlt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, vytvořit soubor formátu xlt?

Microsoft Excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Líbí se vám definice přípony souboru xlt? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru xlt je v kategorii Šablony

Klíčová slova: .xlt, prohlížení, jak editovat, čím zobrazit, druhy souborů, jak rozbalit, jak otevřít, koncovka souboru xlt, v čem spustit, jak vytvořit xlt, jak konvertovat, wiki, jak změnit, export, převod souborů, jak komprimovat, informace, co to je xlt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona xlt? Jak přehrát xlt soubor, resp. jak zobrazit xlt soubor.

Víte, co je to Fortifikace? Víte, co je to DND? Víte, co je to Fixace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Impresionismus

Výběr formátů a přípon souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xlt. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?