Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, rozbalit, komprimovat, exportovat, změnit, převést, upravit soubor s příponou xlt (Šablony)

Přípona souboru xlt

Soubory s příponou xls označují šablonu binárního souboru tabulkového procesoru vytvořeného v aplikaci Microsoft Excel 97 - 2003.

Význam slova, termín, co je to xlt? Jak a v čem vytvořit, rozbalit, komprimovat, exportovat, změnit, převést, upravit soubor s příponou xlt (Šablony)

Souborový formát: xlt

Jak vytvořit, prohlížet, upravit soubor s příponou .xlt?

V čem rozbalit, importovat, komprimovat soubor s koncovkou .xlt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, exportovat, otevřít soubor formátu xlt?

Microsoft Excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Líbí se vám definice přípony souboru xlt? Pak se o ní podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Formát souboru xlt patří do kategorie Šablony

Klíčová slova: .xlt, přípona souboru xlt, spuštění souboru, prohlížení, v čem spustit, jak vytvořit xlt, jak přehrát, informace, import, zkratka xlt, jak editovat, Šablony, v čem upravit, převod souborů, co znamená xlt?, Šablony, druhy souborů, jak otevřít

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona xlt? Jak přehrát xlt soubor, resp. jak zobrazit xlt soubor.

Víte, co je to Pracovní smlouva? Víte, co je to Chucpe? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zisk? Vzpomněli byste si na význam slova Nebozez?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xlt. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?