Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, prohlížet, spustit, editovat, otevřít, změnit, komprimovat soubor s příponou phps (Internet a web)

Přípona souboru phps

Koncovka .phps označuje soubor se zdrojovým kódem PHP (Hypertext Preprocessor). Na rozdíl od souborů s příponami php, php3, php4, php5 nebo phtml není v tomto případě zdrojový kód zpracován na straně serveru, je pouze zobrazen zdrojový kód se zvýrazněnou syntaxí na straně klienta. Podmínkou je správné nastavení webového serveru.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: phps

Jak zobrazit, upravit, komprimovat soubor s příponou .phps?

V čem prohlížet, importovat, spustit soubor s koncovkou .phps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, editovat, vytvořit soubor formátu phps?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Mozilla Firefox
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu phps s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru phps se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: informace, význam slova, druhy souborů, jak změnit, koncovka souboru phps, souborový formát, jak přehrát, v čem upravit, wiki, jak editovat, jak rozbalit, jak komprimovat, převod souborů, jak konvertovat, v čem spustit, Internet a web, přípona souboru phps, co znamená phps?

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona phps? Jak přehrát phps soubor, resp. jak zobrazit phps soubor.

Víte, co je to Caro? Vzpomněli byste si na význam slova Hemenex? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Goodwill Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rotunda?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou phps. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.