Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, konvertovat, vytvořit, změnit, převést, editovat, rozbalit soubor s příponou phps (Internet a web)

Přípona souboru phps

Koncovka .phps označuje soubor se zdrojovým kódem PHP (Hypertext Preprocessor). Na rozdíl od souborů s příponami php, php3, php4, php5 nebo phtml není v tomto případě zdrojový kód zpracován na straně serveru, je pouze zobrazen zdrojový kód se zvýrazněnou syntaxí na straně klienta. Podmínkou je správné nastavení webového serveru.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: phps

Jak zobrazit, upravit, rozbalit soubor s příponou .phps?

V čem konvertovat, přehrát, vytvořit soubor s koncovkou .phps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, změnit, exportovat soubor formátu phps?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Mozilla Firefox
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu phps s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Formát souboru phps je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: zkratka phps, jak editovat, jak převést, formát souboru, druhy souborů, souborový formát, informace, v čem upravit, wiki, jak rozbalit, jak komprimovat, prohlížení, editace, jak konvertovat, převod souborů, čím zobrazit, .PHPS, Internet a web

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou phps? Jak přehrát phps soubor, resp. jak zobrazit phps soubor.

Znáte pojem Pravý úhel? Víte, co je to Menšinová vláda? Znáte pojem Jednoduché úročení? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Schematismus?

Výběr náhodných koncovek souborů

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou phps. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.