Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, změnit, exportovat, přehrát, převést, vytvořit, importovat soubor s příponou phps (Internet a web)

Přípona souboru phps

Koncovka .phps označuje soubor se zdrojovým kódem PHP (Hypertext Preprocessor). Na rozdíl od souborů s příponami php, php3, php4, php5 nebo phtml není v tomto případě zdrojový kód zpracován na straně serveru, je pouze zobrazen zdrojový kód se zvýrazněnou syntaxí na straně klienta. Podmínkou je správné nastavení webového serveru.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: phps

Jak spustit, upravit, importovat soubor s příponou .phps?

V čem změnit, konvertovat, exportovat soubor s koncovkou .phps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, přehrát, zobrazit soubor formátu phps?

Zobrazení:
Webové prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer
Google Chrome
Chromium
Mozilla Firefox
Safari
Opera

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu phps s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona phps se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: souborový formát, přípona souboru phps, wiki, formát souboru, co to je phps?, jak editovat, jak změnit, import, v čem upravit, koncovka souboru phps, jak konvertovat, prohlížení, editace, jak otevřít, Internet a web, jak převést, export, jak přehrát

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou phps? Jak přehrát phps soubor, resp. jak zobrazit phps soubor.

Víte, co je to Zbruf? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tajga Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šupna Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hadicová vodováha

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou phps. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.