Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, vytvořit, komprimovat, prohlížet, přehrát, zobrazit, importovat soubor s příponou rtf (Dokumenty)

Přípona souboru rtf

Zkratka RTF znamená Rich Text Format. Byla vyvinuta společností Microsoft v roce 1987. Jedná se o jednoduchý formát textových dokumentů určených pro různé platformy.

Význam slova, termín, co je to rtf? Jak a v čem konvertovat, vytvořit, komprimovat, prohlížet, přehrát, zobrazit, importovat soubor s příponou rtf (Dokumenty)

Souborový formát: rtf

Jak konvertovat, rozbalit, importovat soubor s příponou .rtf?

V čem vytvořit, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .rtf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, prohlížet, otevřít soubor formátu rtf?

LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Writer
Microsoft Office Word
WordPad
a mnoho dalších textových editorů.

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to rtf? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru rtf je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak změnit, v čem upravit, .rtf, převod souborů, jak editovat, jak otevřít, .RTF, editace, souborový formát, spuštění souboru, jak komprimovat, prohlížení, import, význam slova, koncovka souboru rtf, jak přehrát, čím zobrazit, co to je rtf?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru rtf? Jak přehrát rtf soubor, resp. jak zobrazit rtf soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dyslexie? Víte, co je to Guru? Pamatujete si definici pojmu Mungo fazole? Znáte výraz Lesopark?

Zkuste také následující přípony souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou rtf. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.