Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, převést, změnit, zobrazit, upravit, rozbalit, prohlížet soubor s příponou rtf (Dokumenty)

Přípona souboru rtf

Zkratka RTF znamená Rich Text Format. Byla vyvinuta společností Microsoft v roce 1987. Jedná se o jednoduchý formát textových dokumentů určených pro různé platformy.

Význam slova, termín, co je to rtf? Jak a v čem importovat, převést, změnit, zobrazit, upravit, rozbalit, prohlížet soubor s příponou rtf (Dokumenty)

Souborový formát: rtf

Jak importovat, spustit, prohlížet soubor s příponou .rtf?

V čem převést, přehrát, změnit soubor s koncovkou .rtf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, zobrazit, exportovat soubor formátu rtf?

LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Writer
Microsoft Office Word
WordPad
a mnoho dalších textových editorů.

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to rtf? s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru rtf se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: editace, formát souboru, .RTF, význam slova, jak převést, přípona souboru rtf, .rtf, co znamená rtf?, jak změnit, Dokumenty, jak otevřít, souborový formát, koncovka souboru rtf, jak vytvořit rtf, co to je rtf?, jak komprimovat, jak přehrát, import

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou rtf? Jak přehrát rtf soubor, resp. jak zobrazit rtf soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kriket Vzpomněli byste si na význam slova Karanténa? Znáte význam termínu Bílá sobota? Víte, co je to Monetární politika?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou rtf. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.