Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, editovat, změnit, otevřít, převést, komprimovat, vytvořit soubor s příponou dot (Šablony)

Přípona souboru dot

Příponou dot jsou označovány šablony textových souborů editoru Microsoft Word.

Význam slova, termín, co je to dot? Jak a v čem upravit, editovat, změnit, otevřít, převést, komprimovat, vytvořit soubor s příponou dot (Šablony)

Souborový formát: dot

Jak upravit, zobrazit, vytvořit soubor s příponou .dot?

V čem editovat, exportovat, změnit soubor s koncovkou .dot?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, otevřít, rozbalit soubor formátu dot?

Microsoft Word
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dot? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru dot je v kategorii Šablony

Klíčová slova: .dot, formát souboru, jak komprimovat, wiki, jak otevřít, jak konvertovat, .DOT, export, koncovka souboru dot, editace, zkratka dot, co znamená dot?, jak rozbalit, Šablony, prohlížení, jak převést, význam slova, Šablony

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona dot? Jak přehrát dot soubor, resp. jak zobrazit dot soubor.

Znáte význam termínu Matrix? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo OMG Znáte výraz Asociace? Znáte výraz Mantra?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dot. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.