Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, editovat, upravit, převést, otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem komprimovat, editovat, upravit, převést, otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak komprimovat, importovat, přehrát soubor s příponou .torrent?

V čem editovat, exportovat, upravit soubor s koncovkou .torrent?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, převést, změnit soubor formátu torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli.

Líbí se vám definice přípony souboru torrent? Pak se o ní podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Přípona souboru torrent se nachází v kategorii Internet a web

Klíčová slova: import, export, formát souboru, jak vytvořit torrent, wiki, co znamená torrent?, jak přehrát, .TORRENT, jak rozbalit, Internet a web, v čem upravit, jak změnit, co to je torrent?, jak otevřít, jak komprimovat, v čem spustit, informace, druhy souborů

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Víte, co je to Předsudek? Vzpomněli byste si na význam slova Zvěrokruh? Víte, co to je Úvěrový podvod? Víte, co je to RSS?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.