Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, exportovat, importovat, vytvořit, rozbalit, editovat, komprimovat soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem otevřít, exportovat, importovat, vytvořit, rozbalit, editovat, komprimovat soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak otevřít, zobrazit, komprimovat soubor s příponou .torrent?

V čem exportovat, upravit, importovat soubor s koncovkou .torrent?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, vytvořit, převést soubor formátu torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Sdílejte text torrent s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru torrent patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: jak editovat, import, formát souboru, jak přehrát, editace, jak převést, jak rozbalit, wiki, jak vytvořit torrent, jak konvertovat, export, koncovka souboru torrent, .TORRENT, Internet a web, co znamená torrent?, prohlížení, v čem upravit, význam slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Abeceda? Víte, co je to Bulgur? Znáte pojem Aneurysma? Víte, co je to Rasca?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.