Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak otevřít soubor s příponou .torrent?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .torrent?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru torrent? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru torrent patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: co znamená torrent?, .torrent, koncovka souboru torrent, prohlížení, jak vytvořit torrent, význam slova, import, jak otevřít, jak přehrát, editace, Internet a web, wiki, přípona souboru torrent, Internet a web, jak převést, informace, co to je torrent?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Třtinový cukr? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Acylpyrin Pamatujete si definici pojmu Musaka? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.