Přípona souboru torrent
Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.
Souborový formát: torrent
Jak vytvořit, konvertovat, prohlížet soubor s příponou .torrent?
V čem editovat, spustit, otevřít soubor s koncovkou .torrent?
V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, převést, přehrát soubor formátu torrent?
uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)
Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.
Zaujal vás formát, koncovka souboru torrent? Potom se o definici podělte s bližními na některou ze široce využívaných sociálních platforem – Pinterest, Reddit, Síť X nebo Facebook.
Koncovka souboru torrent se nachází v sekci Internet a web
Klíčová slova: jak rozbalit, spuštění souboru, v čem spustit, Internet a web, Internet a web, editace, v čem upravit, wiki, prohlížení, čím zobrazit, přípona souboru torrent, koncovka souboru torrent, souborový formát, jak komprimovat, jak přehrát, co znamená torrent?, informace, jak otevřít

Zde jste se dozvěděli zajímavé a užitečné fakta o tom Jaký formát souboru se označuje příponou torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.
Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Chipset? Víte, co to je Roční obrat? Pamatujete si definici pojmu Ohnisková vzdálenost? Pamatujete si definici pojmu Hakuna Matata?
Zkuste také následující přípony souborů
Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou potřebovat speciální plugin pro otevření určitých souborů. Uvedené programy nemusejí vždy zobrazit soubory .torrent, záleží na jejich verzi. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy často spadají do kategorií shareware nebo freeware, přičemž freeware bývá omezen na nekomerční použití. K profesionální práci je obvykle potřeba zakoupit licenci. Jestliže není u programu specifikován operační systém, lze očekávat, že běží na MS Windows.
Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.