Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, importovat, upravit, prohlížet, komprimovat, otevřít, změnit soubor s příponou torrent (Internet a web)

Přípona souboru torrent

Přípona .TORRENT označuje soubor používaný programem pro peer-to-peer (p2) sdílení souborů. V souboru jsou informace potřebné pro stahování souboru (často z více umístění najednou). Soubor s příponou .torrent neobsahuje vlastní obsah (například film, hru), pouze metadata (např. název, velikost, struktura složek) potřebná ke stažení vlastního souboru.

Význam slova, termín, co je to torrent? Jak a v čem spustit, importovat, upravit, prohlížet, komprimovat, otevřít, změnit soubor s příponou torrent (Internet a web)

Souborový formát: torrent

Jak spustit, rozbalit, změnit soubor s příponou .torrent?

V čem importovat, konvertovat, upravit soubor s koncovkou .torrent?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, prohlížet, exportovat soubor formátu torrent?

uTorrent
BitTorrent
FlashGet
Opera (multiplatformní)

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru torrent? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru torrent patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: .TORRENT, editace, koncovka souboru torrent, zkratka torrent, význam slova, import, jak převést, souborový formát, co to je torrent?, informace, jak rozbalit, jak otevřít, druhy souborů, jak změnit, přípona souboru torrent, Internet a web, .torrent, export

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou torrent? Jak přehrát torrent soubor, resp. jak zobrazit torrent soubor.

Víte, co to je Avokádo? Znáte výraz Spořicí účet? Víte, co je to Adobe Photoshop? Znáte význam termínu Atrofie?

Výběr formátů a přípon souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou torrent. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.