Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, spustit, zobrazit, prohlížet, exportovat, změnit, převést soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Přípona souboru mpeg4

Soubor s příponou .mpeg4 obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG-4. MPEG je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých verzí standardu MPEG. Kromě MPEG-4 např. MPEG-2, MPEG-H apod. MPEG4 soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. Formát je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů.

Význam slova, termín, co je to mpeg4? Jak a v čem upravit, spustit, zobrazit, prohlížet, exportovat, změnit, převést soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Souborový formát: mpeg4

Jak upravit, konvertovat, převést soubor s příponou .mpeg4?

V čem spustit, komprimovat, zobrazit soubor s koncovkou .mpeg4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, prohlížet, importovat soubor formátu mpeg4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mpeg4 sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona mpeg4 patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, v čem spustit, wiki, druhy souborů, jak editovat, zkratka mpeg4, .MPEG4, import, informace, čím zobrazit, koncovka souboru mpeg4, souborový formát, formát souboru, co to je mpeg4?, export, převod souborů, co znamená mpeg4?, jak konvertovat

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu mpeg4? Jak přehrát mpeg4 soubor, resp. jak zobrazit mpeg4 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kurkuma? Víte, co je to Kapari? Znáte výraz Angína? Vzpomněli byste si na význam slova Herpes?

Často hledané souborové formáty

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpeg4. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).