Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, zobrazit, změnit, upravit, otevřít, rozbalit, editovat soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Přípona souboru mpeg4

Soubor s příponou .mpeg4 obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG-4. MPEG je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých verzí standardu MPEG. Kromě MPEG-4 např. MPEG-2, MPEG-H apod. MPEG4 soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. Formát je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů.

Význam slova, termín, co je to mpeg4? Jak a v čem prohlížet, zobrazit, změnit, upravit, otevřít, rozbalit, editovat soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Souborový formát: mpeg4

Jak prohlížet, spustit, editovat soubor s příponou .mpeg4?

V čem zobrazit, přehrát, změnit soubor s koncovkou .mpeg4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, upravit, převést soubor formátu mpeg4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby.

Tento text (mpeg4) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru mpeg4 patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, wiki, souborový formát, spuštění souboru, přípona souboru mpeg4, informace, editace, koncovka souboru mpeg4, převod souborů, .MPEG4, jak vytvořit mpeg4, co to je mpeg4?, jak konvertovat, import, v čem spustit, .mpeg4, co znamená mpeg4?, jak otevřít

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona mpeg4? Jak přehrát mpeg4 soubor, resp. jak zobrazit mpeg4 soubor.

Víte, co je to Pneumotorax? Vzpomněli byste si na význam slova Whistleblowing? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Veto? Znáte výraz Úniková hra?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpeg4. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.