Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Přípona souboru mpeg4

Soubor s příponou .mpeg4 obsahuje audiovizuální nahrávku (video, zvuk) ve formátu MPEG-4. MPEG je anglická zkratka pro Moving Picture Experts Group, což je název skupiny, která vyvinula tento standard. MPEG je jeden z nejrozšířenějších video formátů využívajících ztrátovou kompresi dat. Existuje více než desítka různých verzí standardu MPEG. Kromě MPEG-4 např. MPEG-2, MPEG-H apod. MPEG4 soubory lze přehrát ve většině běžných multimediálních přehrávačích, některé z nich však nemusí podporovat všechny varianty formátu. Formát je často využíván pro záznam z video kamer a digitálních fotoaparátů.

Význam slova, termín, co je to mpeg4? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mpeg4 (Video soubory)

Souborový formát: mpeg4

Jak otevřít soubor s příponou .mpeg4?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mpeg4?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mpeg4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Veškeré texty jsou bez záruky.

Definici souborového formátu mpeg4 můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mpeg4 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: wiki, prohlížení, .mpeg4, spuštění souboru, souborový formát, v čem spustit, import, jak převést, přípona souboru mpeg4, co znamená mpeg4?, export, čím zobrazit, Video soubory, jak přehrát, koncovka souboru mpeg4, v čem upravit, formát souboru

Teď už víte Co znamená přípona souboru mpeg4? Jak přehrát mpeg4 soubor, resp. jak zobrazit mpeg4 soubor.

Víte, co to je Antropologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Operační paměť? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Trailer Pamatujete si definici pojmu Dluhopis?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpeg4. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.