Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, spustit, prohlížet, převést, importovat, změnit, otevřít soubor s příponou mpo (Grafika)

Přípona souboru mpo

Zkratka .mpo označuje stereoskopické (3D) zobrazení fotografií vytvořené digitálními fotoaparáty. Tento formát podporuje například Fujifilm FinePix Real 3D W1 camera, Panasonic Lumix DMC-TZ20, DMC-TZ30, DMC-TS4, Sony DSC-HX7V, HTC Evo 3D, apod.

Význam slova, termín, co je to mpo? Jak a v čem vytvořit, spustit, prohlížet, převést, importovat, změnit, otevřít soubor s příponou mpo (Grafika)

Souborový formát: mpo

Jak vytvořit, upravit, otevřít soubor s příponou .mpo?

V čem spustit, rozbalit, prohlížet soubor s koncovkou .mpo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, převést, editovat soubor formátu mpo?

NVIDIA 3D Vision Photo Viewer
MPO2Stereo
MPO Explorer
Microsoft Windows Photos
StereoPhoto Maker
Stereomerger
STOIK Imaging Imagic
Adobe Photoshop CS6

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mpo? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mpo je v sekci Grafika

Klíčová slova: Grafika, čím zobrazit, zkratka mpo, jak konvertovat, formát souboru, Grafika, import, jak rozbalit, jak vytvořit mpo, koncovka souboru mpo, co znamená mpo?, wiki, přípona souboru mpo, převod souborů, spuštění souboru, .MPO, souborový formát, jak otevřít

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou mpo? Jak přehrát mpo soubor, resp. jak zobrazit mpo soubor.

Víte, co je to Dedukce? Znáte výraz Patos? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lapacho? Pamatujete si definici pojmu Quartz?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpo. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.