Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, prohlížet, exportovat, převést, komprimovat, spustit, zobrazit soubor s příponou mpo (Grafika)

Přípona souboru mpo

Zkratka .mpo označuje stereoskopické (3D) zobrazení fotografií vytvořené digitálními fotoaparáty. Tento formát podporuje například Fujifilm FinePix Real 3D W1 camera, Panasonic Lumix DMC-TZ20, DMC-TZ30, DMC-TS4, Sony DSC-HX7V, HTC Evo 3D, apod.

Význam slova, termín, co je to mpo? Jak a v čem upravit, prohlížet, exportovat, převést, komprimovat, spustit, zobrazit soubor s příponou mpo (Grafika)

Souborový formát: mpo

Jak upravit, importovat, zobrazit soubor s příponou .mpo?

V čem prohlížet, editovat, exportovat soubor s koncovkou .mpo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, převést, přehrát soubor formátu mpo?

NVIDIA 3D Vision Photo Viewer
MPO2Stereo
MPO Explorer
Microsoft Windows Photos
StereoPhoto Maker
Stereomerger
STOIK Imaging Imagic
Adobe Photoshop CS6

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mpo sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona mpo patří do sekce Grafika

Klíčová slova: jak převést, jak vytvořit mpo, jak otevřít, editace, export, koncovka souboru mpo, v čem upravit, jak komprimovat, co to je mpo?, v čem spustit, jak změnit, Grafika, prohlížení, čím zobrazit, wiki, jak rozbalit, informace, jak editovat

Kategorie Grafika,  mpo, ilustrační obrázek

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mpo? Jak přehrát mpo soubor, resp. jak zobrazit mpo soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pravý úhel Víte, co je to Glykemický index? Vzpomněli byste si na význam slova Netflix? Víte, co to je Betlémské světlo?

Náhodné formáty souborů

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mpo. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.