Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ots? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ots je v sekci Šablony

Klíčová slova: jak otevřít, co znamená ots?, čím zobrazit, editace, import, wiki, jak konvertovat, Šablony, export, v čem upravit, v čem spustit, přípona souboru ots, prohlížení, význam slova, informace, souborový formát, jak přehrát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Briliant Pamatujete si definici pojmu Diskriminace? Vzpomněli byste si na význam slova Laryngitida? Znáte pojem Free running?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?