Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru ots? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru ots patří do sekce Šablony

Klíčová slova: Šablony, export, .ots, souborový formát, jak přehrát, čím zobrazit, wiki, jak vytvořit ots, formát souboru, v čem upravit, prohlížení, význam slova, informace, co znamená ots?, jak konvertovat, import, spuštění souboru

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Pamatujete si definici pojmu Ironie? Vzpomněli byste si na význam slova Satén? Znáte pojem Šikana? Víte, co je to Kvásek?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?