Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Definici souborového formátu ots můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ots se nachází v kategorii Šablony

Klíčová slova: export, co znamená ots?, jak otevřít, editace, informace, Šablony, koncovka souboru ots, souborový formát, Šablony, .ots, wiki, co to je ots?, jak vytvořit ots, prohlížení, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Znáte pojem Makroekonomie? Víte, co je to Retenční nádrž? Znáte význam termínu Dropbox? Víte, co to je Twerk?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?