Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, prohlížet, upravit, převést, zobrazit, otevřít, vytvořit soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem spustit, prohlížet, upravit, převést, zobrazit, otevřít, vytvořit soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak spustit, rozbalit, vytvořit soubor s příponou .ots?

V čem prohlížet, exportovat, upravit soubor s koncovkou .ots?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, importovat soubor formátu ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Líbí se vám definice přípony souboru ots? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona ots je v kategorii Šablony

Klíčová slova: koncovka souboru ots, význam slova, jak změnit, jak konvertovat, import, převod souborů, editace, export, v čem spustit, prohlížení, wiki, druhy souborů, spuštění souboru, přípona souboru ots, jak editovat, jak převést, .OTS, souborový formát

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Víte, co to je Lakros? Znáte význam termínu Libre Office? Znáte pojem Pneumokok? Vzpomněli byste si na význam slova Akreditiv?

Náhodné formáty souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?