Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, zobrazit, spustit, importovat, exportovat, otevřít, změnit soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem převést, zobrazit, spustit, importovat, exportovat, otevřít, změnit soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak převést, přehrát, změnit soubor s příponou .ots?

V čem zobrazit, upravit, spustit soubor s koncovkou .ots?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, importovat, rozbalit soubor formátu ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Veškeré texty jsou bez záruky.

Tento text (ots) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru ots je v kategorii Šablony

Klíčová slova: v čem spustit, Šablony, co znamená ots?, význam slova, přípona souboru ots, import, wiki, informace, Šablony, čím zobrazit, .OTS, editace, souborový formát, jak převést, převod souborů, .ots, spuštění souboru, formát souboru

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Znáte výraz Týrání zvířat? Znáte výraz Próza? Víte, co je to Činitel? Víte, co to je Kolokvium?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?