Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Uvedené informace jsou bez záruky.

Tento text (ots) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ots je v kategorii Šablony

Klíčová slova: jak přehrát, jak vytvořit ots, spuštění souboru, přípona souboru ots, prohlížení, koncovka souboru ots, čím zobrazit, význam slova, souborový formát, import, .ots, jak konvertovat, v čem upravit, co znamená ots?, .OTS, wiki, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Víte, co je to Gogouni? Znáte význam termínu Etika? Víte, co to je Polenta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Demagogie?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?