Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, editovat, vytvořit, konvertovat, exportovat, komprimovat, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem převést, editovat, vytvořit, konvertovat, exportovat, komprimovat, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak převést, prohlížet, přehrát soubor s příponou .ots?

V čem editovat, otevřít, vytvořit soubor s koncovkou .ots?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, konvertovat, zobrazit soubor formátu ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ots? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru ots patří do sekce Šablony

Klíčová slova: wiki, prohlížení, co znamená ots?, čím zobrazit, co to je ots?, jak editovat, druhy souborů, Šablony, jak vytvořit ots, v čem upravit, .OTS, informace, jak přehrát, editace, zkratka ots, formát souboru, v čem spustit, jak rozbalit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Pamatujete si definici pojmu Mikropůjčka? Znáte pojem Folikul? Vzpomněli byste si na význam slova Úplavice? Pamatujete si definici pojmu Hlaholice?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?