Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, editovat, exportovat, konvertovat, vytvořit, zobrazit, komprimovat soubor s příponou odt (Dokumenty)

Přípona souboru odt

Otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Text.

Význam slova, termín, co je to odt? Jak a v čem spustit, editovat, exportovat, konvertovat, vytvořit, zobrazit, komprimovat soubor s příponou odt (Dokumenty)

Souborový formát: odt

Jak spustit, prohlížet, komprimovat soubor s příponou .odt?

V čem editovat, přehrát, exportovat soubor s koncovkou .odt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, konvertovat, importovat soubor formátu odt?

OpenOffice Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)
AbiWord
IBM Lotus Notes
602Office
KOffice

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli.

Líbí se vám definice přípony souboru odt? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Formát souboru odt se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: převod souborů, prohlížení, přípona souboru odt, export, Dokumenty, spuštění souboru, v čem spustit, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, význam slova, jak rozbalit, co znamená odt?, druhy souborů, koncovka souboru odt, co to je odt?, souborový formát, editace

Kategorie Dokumenty,  odt, ilustrační obrázek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona odt? Jak přehrát odt soubor, resp. jak zobrazit odt soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rejsek? Víte, co je to ASMR? Víte, co to je No-go zóna? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Behaviorismus

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou odt. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.