Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, prohlížet, komprimovat, spustit, změnit, zobrazit, upravit soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cc

Soubor s příponou .CC obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat o část programu. Před spuštěním je nutné .cc soubor zkompilovat pomocí kompilátoru.

Význam slova, termín, co je to cc? Jak a v čem vytvořit, prohlížet, komprimovat, spustit, změnit, zobrazit, upravit soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cc

Jak vytvořit, rozbalit, upravit soubor s příponou .cc?

V čem prohlížet, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .cc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, spustit, převést soubor formátu cc?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Microsoft Visual Studio
Eclipse CDT

Vytvoření, editace, úpravy jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru cc? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru cc patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: import, jak změnit, v čem spustit, převod souborů, jak vytvořit cc, formát souboru, Zdrojové kódy, informace, druhy souborů, .cc, Zdrojové kódy, čím zobrazit, koncovka souboru cc, co to je cc?, editace, jak rozbalit, jak komprimovat, v čem upravit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou cc? Jak přehrát cc soubor, resp. jak zobrazit cc soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Gyroskop? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Utopené náklady Víte, co je to Systolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Národ?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cc. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.