Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, prohlížet, převést, otevřít, rozbalit, zobrazit, konvertovat soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cc

Soubor s příponou .CC obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat o část programu. Před spuštěním je nutné .cc soubor zkompilovat pomocí kompilátoru.

Význam slova, termín, co je to cc? Jak a v čem změnit, prohlížet, převést, otevřít, rozbalit, zobrazit, konvertovat soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cc

Jak změnit, přehrát, konvertovat soubor s příponou .cc?

V čem prohlížet, editovat, převést soubor s koncovkou .cc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, otevřít, komprimovat soubor formátu cc?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Microsoft Visual Studio
Eclipse CDT

Vytvoření, editace, úpravy jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony cc sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru cc je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: informace, význam slova, jak komprimovat, jak otevřít, export, jak změnit, import, jak převést, Zdrojové kódy, formát souboru, v čem spustit, wiki, jak editovat, přípona souboru cc, souborový formát, v čem upravit, .cc, co to je cc?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou cc? Jak přehrát cc soubor, resp. jak zobrazit cc soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Zelená karta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Identifikovaná osoba? Víte, co je to Underground? Víte, co to je Submisivita?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cc. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.