Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, převést, spustit, prohlížet, exportovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cc

Soubor s příponou .CC obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat o část programu. Před spuštěním je nutné .cc soubor zkompilovat pomocí kompilátoru.

Význam slova, termín, co je to cc? Jak a v čem vytvořit, převést, spustit, prohlížet, exportovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou cc (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cc

Jak vytvořit, rozbalit, komprimovat soubor s příponou .cc?

V čem převést, editovat, spustit soubor s koncovkou .cc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, prohlížet, přehrát soubor formátu cc?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Microsoft Visual Studio
Eclipse CDT

Vytvoření, editace, úpravy jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony cc sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru cc se nachází v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak rozbalit, zkratka cc, co to je cc?, souborový formát, Zdrojové kódy, spuštění souboru, v čem upravit, jak převést, Zdrojové kódy, jak otevřít, informace, co znamená cc?, jak vytvořit cc, jak komprimovat, čím zobrazit, význam slova, prohlížení, editace

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona cc? Jak přehrát cc soubor, resp. jak zobrazit cc soubor.

Víte, co to je Akvadukt? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Školní družina? Víte, co to je Úmrtnost? Znáte pojem Idea?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cc. Každý software má jiné podmínky použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.