Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak otevřít soubor s příponou .386?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .386?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu 386 s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru 386 se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: formát souboru, jak konvertovat, souborový formát, .386, co to je 386?, jak přehrát, spuštění souboru, informace, export, Systémové soubory, jak otevřít, jak vytvořit 386, wiki, Systémové soubory, v čem spustit, přípona souboru 386, jak převést

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo SUV? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hypomanie Pamatujete si definici pojmu Hologram? Vzpomněli byste si na význam slova ASAP?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?