Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, editovat, exportovat, přehrát, změnit, prohlížet, vytvořit soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem zobrazit, editovat, exportovat, přehrát, změnit, prohlížet, vytvořit soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak zobrazit, rozbalit, vytvořit soubor s příponou .386?

V čem editovat, komprimovat, exportovat soubor s koncovkou .386?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, přehrát, spustit soubor formátu 386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Sdílejte text 386 s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona 386 patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: jak otevřít, Systémové soubory, Systémové soubory, jak změnit, formát souboru, jak konvertovat, jak komprimovat, export, jak rozbalit, prohlížení, co znamená 386?, druhy souborů, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, co to je 386?, význam slova, čím zobrazit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Znáte význam termínu Tvořivost? Znáte výraz Paragliding? Víte, co je to Karate? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Unicum

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?