Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, rozbalit, zobrazit, exportovat, převést, otevřít soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem editovat, konvertovat, rozbalit, zobrazit, exportovat, převést, otevřít soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak editovat, upravit, otevřít soubor s příponou .386?

V čem konvertovat, změnit, rozbalit soubor s koncovkou .386?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, prohlížet soubor formátu 386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Tento text (386) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona 386 je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: .386, zkratka 386, jak otevřít, editace, přípona souboru 386, jak změnit, .386, druhy souborů, spuštění souboru, prohlížení, jak komprimovat, Systémové soubory, jak převést, jak přehrát, informace, Systémové soubory, jak konvertovat, význam slova

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Halal? Pamatujete si definici pojmu Quiche? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Aristokracie Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Phishing?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?