Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak otevřít soubor s příponou .386?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .386?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu 386 můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru 386 se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: wiki, Systémové soubory, editace, jak přehrát, přípona souboru 386, význam slova, prohlížení, export, souborový formát, jak konvertovat, .386, import, co znamená 386?, jak vytvořit 386, formát souboru, spuštění souboru, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Znáte význam termínu Forex? Víte, co to je Cholerik? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Notifikace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Smoothie

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?