Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, otevřít, komprimovat, upravit, vytvořit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem editovat, konvertovat, otevřít, komprimovat, upravit, vytvořit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak editovat, exportovat, přehrát soubor s příponou .pls?

V čem konvertovat, změnit, otevřít soubor s koncovkou .pls?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, komprimovat, importovat soubor formátu pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pls? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona pls se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: souborový formát, v čem upravit, druhy souborů, formát souboru, export, co to je pls?, .PLS, jak vytvořit pls, jak konvertovat, převod souborů, editace, jak editovat, wiki, význam slova, Audio soubory, informace, jak rozbalit, .pls

Teď už víte Co se skrývá v souborech s příponou pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Víte, co to je Extrahovat? Znáte výraz Hepatitida? Znáte pojem Falešná svíčková? Víte, co to je Veganství?

Vybrané formáty a přípony souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?