Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, převést, importovat, exportovat, přehrát, vytvořit, prohlížet soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem konvertovat, převést, importovat, exportovat, přehrát, vytvořit, prohlížet soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak konvertovat, otevřít, prohlížet soubor s příponou .pls?

V čem převést, změnit, importovat soubor s koncovkou .pls?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, exportovat, rozbalit soubor formátu pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru pls? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru pls patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: jak vytvořit pls, spuštění souboru, export, jak otevřít, Audio soubory, editace, informace, jak konvertovat, wiki, druhy souborů, význam slova, co to je pls?, zkratka pls, jak změnit, jak komprimovat, jak rozbalit, co znamená pls?, koncovka souboru pls

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Víte, co to je Esoterika? Znáte výraz LTD? Víte, co je to Lufa? Víte, co to je Granola?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?