Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, konvertovat, vytvořit, převést, přehrát, rozbalit soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem zobrazit, importovat, konvertovat, vytvořit, převést, přehrát, rozbalit soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak zobrazit, spustit, rozbalit soubor s příponou .pls?

V čem importovat, upravit, konvertovat soubor s koncovkou .pls?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, vytvořit, exportovat soubor formátu pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Tento text (pls) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona pls se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, prohlížení, .PLS, editace, jak editovat, Audio soubory, export, jak rozbalit, druhy souborů, koncovka souboru pls, jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, .pls, přípona souboru pls, jak vytvořit pls, wiki, Audio soubory

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Glukóza? Znáte význam termínu Křížová cesta? Víte, co to je Foie gras? Pamatujete si definici pojmu EET?

Náhodné formáty souborů

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?