Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak otevřít soubor s příponou .pls?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pls?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text pls s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pls se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, jak vytvořit pls, koncovka souboru pls, co to je pls?, wiki, jak otevřít, import, čím zobrazit, Audio soubory, formát souboru, souborový formát, význam slova, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit, .pls

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ADSL? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Plazma Pamatujete si definici pojmu Extirpace? Vzpomněli byste si na význam slova Ortopedie?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?