Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak otevřít soubor s příponou .pls?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pls?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru pls? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pls je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, jak konvertovat, wiki, koncovka souboru pls, export, souborový formát, formát souboru, jak převést, prohlížení, co znamená pls?, Audio soubory, v čem upravit, editace, import, čím zobrazit, jak otevřít, význam slova

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Víte, co to je Tempeh? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dyslexie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Aorta Pamatujete si definici pojmu Astenik?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?