Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak otevřít soubor s příponou .pls?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pls?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to pls? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pls je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, koncovka souboru pls, export, v čem upravit, prohlížení, jak převést, přípona souboru pls, souborový formát, jak konvertovat, co to je pls?, import, editace, formát souboru, jak otevřít, .pls, co znamená pls?, Audio soubory

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Znáte pojem Amygdala? Víte, co je to Prokrastinace? Znáte význam termínu Životní styl?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?