Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, vytvořit, upravit, převést, otevřít, importovat, spustit soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem editovat, vytvořit, upravit, převést, otevřít, importovat, spustit soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak editovat, rozbalit, spustit soubor s příponou .pls?

V čem vytvořit, změnit, upravit soubor s koncovkou .pls?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, prohlížet soubor formátu pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu pls můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona pls patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: jak vytvořit pls, jak komprimovat, import, druhy souborů, přípona souboru pls, jak otevřít, editace, jak převést, koncovka souboru pls, Audio soubory, co znamená pls?, souborový formát, wiki, .PLS, informace, .pls, převod souborů, jak rozbalit

Teď už víte Na co se používá souborová přípona pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Víte, co to je Skipas? Vzpomněli byste si na význam slova Podzemnice olejná? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo AGROFERT Vzpomněli byste si na význam slova Malus?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?