Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cda (Audio soubory)

Přípona souboru cda

Soubor s příponou .cda (CD Audio Track) je virtuálním souborem o velikosti 44 bytů, který vytváří Microsoft Windows místo každé skladby na audio CD. Soubor neobsahuje vlastní audio data, jeho zkopírováním proto nezkopírujeme vlastní hudbu. Na to jsou potřeba jiné programy. Soubor lze spustit přímo z CD v běžných multimediálních přehrávačích. Spuštěním se přehraje vybraná audio stopa.

Význam slova, termín, co je to cda? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cda (Audio soubory)

Souborový formát: cda

Jak otevřít soubor s příponou .cda?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cda?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cda?

Windows media player
Nullsoft WinAmp

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu cda můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru cda se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: .CDA, .cda, co to je cda?, informace, Audio soubory, v čem upravit, význam slova, jak konvertovat, co znamená cda?, prohlížení, přípona souboru cda, wiki, editace, koncovka souboru cda, jak otevřít, Audio soubory, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou cda? Jak přehrát cda soubor, resp. jak zobrazit cda soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Web? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jmelí Pamatujete si definici pojmu Iphone? Vzpomněli byste si na význam slova Zánět?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cda. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.