Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, exportovat, přehrát, importovat, komprimovat, spustit, rozbalit soubor s příponou cda (Audio soubory)

Přípona souboru cda

Soubor s příponou .cda (CD Audio Track) je virtuálním souborem o velikosti 44 bytů, který vytváří Microsoft Windows místo každé skladby na audio CD. Soubor neobsahuje vlastní audio data, jeho zkopírováním proto nezkopírujeme vlastní hudbu. Na to jsou potřeba jiné programy. Soubor lze spustit přímo z CD v běžných multimediálních přehrávačích. Spuštěním se přehraje vybraná audio stopa.

Význam slova, termín, co je to cda? Jak a v čem převést, exportovat, přehrát, importovat, komprimovat, spustit, rozbalit soubor s příponou cda (Audio soubory)

Souborový formát: cda

Jak převést, prohlížet, rozbalit soubor s příponou .cda?

V čem exportovat, konvertovat, přehrát soubor s koncovkou .cda?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, importovat, otevřít soubor formátu cda?

Windows media player
Nullsoft WinAmp

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cda? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru cda patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: koncovka souboru cda, jak editovat, editace, jak přehrát, export, jak vytvořit cda, prohlížení, jak komprimovat, druhy souborů, informace, zkratka cda, Audio soubory, jak otevřít, v čem spustit, co to je cda?, přípona souboru cda, .cda, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou cda? Jak přehrát cda soubor, resp. jak zobrazit cda soubor.

Víte, co je to Blanšírování? Vzpomněli byste si na význam slova Anime? Víte, co je to Jehelec? Víte, co je to Poslední soud?

Zkuste také následující přípony souborů

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cda. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.