Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, zobrazit, spustit, vytvořit, editovat, upravit, komprimovat soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem prohlížet, zobrazit, spustit, vytvořit, editovat, upravit, komprimovat soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak prohlížet, otevřít, komprimovat soubor s příponou .m4b?

V čem zobrazit, rozbalit, spustit soubor s koncovkou .m4b?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, vytvořit, importovat soubor formátu m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Texty mohou obsahovat chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru m4b? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru m4b patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: jak vytvořit m4b, jak otevřít, jak editovat, druhy souborů, jak komprimovat, co to je m4b?, v čem upravit, jak přehrát, informace, přípona souboru m4b, souborový formát, jak převést, import, .M4B, v čem spustit, export, jak konvertovat, prohlížení

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Znáte pojem Ovar? Víte, co je to Klipart? Znáte výraz Citové vydírání? Víte, co je to Slovní zásoba?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.