Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak otevřít soubor s příponou .m4b?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4b?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4b? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru m4b se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: formát souboru, Audio soubory, jak konvertovat, v čem upravit, koncovka souboru m4b, jak převést, význam slova, co to je m4b?, prohlížení, jak přehrát, Audio soubory, wiki, jak otevřít, .m4b, export, .M4B, informace

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Steam? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Paypal Pamatujete si definici pojmu Mumio? Vzpomněli byste si na význam slova Sarkasmus?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.