Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak otevřít soubor s příponou .m4b?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4b?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m4b s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona m4b je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak otevřít, Audio soubory, čím zobrazit, jak převést, formát souboru, editace, koncovka souboru m4b, v čem spustit, v čem upravit, .m4b, wiki, .M4B, informace, jak vytvořit m4b, souborový formát, jak přehrát, jak konvertovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Víte, co to je Debetní karta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Skolióza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Veletucet Pamatujete si definici pojmu Hemofilie?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.