Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, otevřít, prohlížet, upravit, spustit, importovat, převést soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem exportovat, otevřít, prohlížet, upravit, spustit, importovat, převést soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak exportovat, zobrazit, převést soubor s příponou .m4b?

V čem otevřít, přehrát, prohlížet soubor s koncovkou .m4b?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, upravit, editovat soubor formátu m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m4b se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru m4b je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak editovat, převod souborů, jak převést, jak otevřít, formát souboru, co znamená m4b?, prohlížení, jak vytvořit m4b, .m4b, spuštění souboru, v čem upravit, souborový formát, zkratka m4b, import, jak rozbalit, Audio soubory, export, .M4B

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Znáte pojem Gangréna? Víte, co to je Chlorela? Víte, co je to Restrikce? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bílé zlato

Výběr náhodných koncovek souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.