Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak otevřít soubor s příponou .m4b?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4b?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony m4b sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m4b je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: přípona souboru m4b, co znamená m4b?, wiki, souborový formát, .M4B, Audio soubory, co to je m4b?, Audio soubory, jak vytvořit m4b, informace, význam slova, editace, export, formát souboru, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Náhradní plnění Pamatujete si definici pojmu Roaming? Vzpomněli byste si na význam slova FMCG? Znáte pojem Steak?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.