Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, komprimovat, převést, exportovat, změnit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem spustit, komprimovat, převést, exportovat, změnit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak spustit, prohlížet, zobrazit soubor s příponou .m4b?

V čem komprimovat, importovat, převést soubor s koncovkou .m4b?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, exportovat, otevřít soubor formátu m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4b s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru m4b je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: význam slova, formát souboru, jak vytvořit m4b, jak editovat, spuštění souboru, editace, čím zobrazit, koncovka souboru m4b, jak komprimovat, zkratka m4b, co to je m4b?, jak rozbalit, přípona souboru m4b, v čem spustit, Audio soubory, informace, souborový formát, prohlížení

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fair trade Znáte výraz 4EVER? Znáte význam termínu Kardamon? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sanytr?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.