Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, exportovat, prohlížet, upravit, importovat, komprimovat, konvertovat soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Přípona souboru m4b

Přípona .m4b označuje soubor s audioknihou nebo podcastem. Jedná se o rozšíření formátu m4a. M4B soubory mohou navíc obsahovat názvy kapitol, odkazy a lze v nich vytvořit záložky.

Význam slova, termín, co je to m4b? Jak a v čem spustit, exportovat, prohlížet, upravit, importovat, komprimovat, konvertovat soubor s příponou m4b (Audio soubory)

Souborový formát: m4b

Jak spustit, převést, konvertovat soubor s příponou .m4b?

V čem exportovat, otevřít, prohlížet soubor s koncovkou .m4b?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, upravit, přehrát soubor formátu m4b?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4b? s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru m4b je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: v čem upravit, formát souboru, zkratka m4b, přípona souboru m4b, souborový formát, .m4b, prohlížení, Audio soubory, co znamená m4b?, spuštění souboru, převod souborů, druhy souborů, v čem spustit, informace, editace, jak rozbalit, koncovka souboru m4b, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou m4b? Jak přehrát m4b soubor, resp. jak zobrazit m4b soubor.

Znáte význam termínu IMAO? Znáte výraz Triak? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Anarchie? Znáte význam termínu Vermut?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4b. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.