Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, prohlížet, upravit, exportovat, otevřít, změnit, editovat soubor s příponou vb (Zdrojové kódy)

Přípona souboru vb

Soubor s příponou .vb obsahuje projekt napsaný v objektově orientovaném jazyce Visual Basic .NET, který byl vyvinut společností Microsoft v roce 2002. Příklad jednoduchého formuláře vytvořeného ve Visual Basic .NET:

Public Class Form2

Private Sub Button1_Click(odesilatel As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
MsgBox("Dobrý den", MsgBoxStyle.Information, "Dobrý den!") \' Vypíše zprávu "Dobrý den!".
End Sub

End Class

Význam slova, termín, co je to vb? Jak a v čem konvertovat, prohlížet, upravit, exportovat, otevřít, změnit, editovat soubor s příponou vb (Zdrojové kódy)

Souborový formát: vb

Jak konvertovat, spustit, editovat soubor s příponou .vb?

V čem prohlížet, zobrazit, upravit soubor s koncovkou .vb?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, exportovat, přehrát soubor formátu vb?

Editace:
Vytvoření, úpravy a editace:
Microsoft Visual Studio
Microsoft Visual Studio Express
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu vb můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru vb patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: souborový formát, Zdrojové kódy, prohlížení, jak přehrát, jak převést, editace, jak otevřít, jak komprimovat, druhy souborů, wiki, co znamená vb?, spuštění souboru, jak změnit, přípona souboru vb, .VB, převod souborů, koncovka souboru vb, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou vb? Jak přehrát vb soubor, resp. jak zobrazit vb soubor.

Znáte pojem MSc? Znáte pojem Aplikace? Vzpomněli byste si na význam slova Urbi et orbi? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Variabilní náklady

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vb. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.