Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, změnit, editovat, rozbalit, otevřít, vytvořit, upravit soubor s příponou ts (Video soubory)

Přípona souboru ts

Přípona .ts je zkratkou Transport stream. Jedná se většinou o video soubor vytvořený například digitální televizí, resp. TV tunerem. Formát souboru může být různý. Někdy se jedná o MPEG, resp. MPEG2, MPEG4, jindy o specifický formát, který nelze běžně přehrát.

Význam slova, termín, co je to ts? Jak a v čem konvertovat, změnit, editovat, rozbalit, otevřít, vytvořit, upravit soubor s příponou ts (Video soubory)

Souborový formát: ts

Jak konvertovat, zobrazit, upravit soubor s příponou .ts?

V čem změnit, importovat, editovat soubor s koncovkou .ts?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, rozbalit, prohlížet soubor formátu ts?

Pinnacle Studio HD
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
VobEdit
AVS media player
KM player

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru ts? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru ts se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, zkratka ts, import, wiki, jak editovat, koncovka souboru ts, jak vytvořit ts, prohlížení, informace, spuštění souboru, .ts, druhy souborů, Video soubory, převod souborů, souborový formát, formát souboru, význam slova, jak převést

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou ts? Jak přehrát ts soubor, resp. jak zobrazit ts soubor.

Znáte pojem Gufero? Znáte význam termínu Místopis? Pamatujete si definici pojmu Specifický symbol? Znáte výraz Topinambur?

Další vybrané souborové koncovky

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ts. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.