Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, vytvořit, rozbalit, zobrazit, přehrát, komprimovat, editovat soubor s příponou ts (Video soubory)

Přípona souboru ts

Přípona .ts je zkratkou Transport stream. Jedná se většinou o video soubor vytvořený například digitální televizí, resp. TV tunerem. Formát souboru může být různý. Někdy se jedná o MPEG, resp. MPEG2, MPEG4, jindy o specifický formát, který nelze běžně přehrát.

Význam slova, termín, co je to ts? Jak a v čem exportovat, vytvořit, rozbalit, zobrazit, přehrát, komprimovat, editovat soubor s příponou ts (Video soubory)

Souborový formát: ts

Jak exportovat, otevřít, editovat soubor s příponou .ts?

V čem vytvořit, konvertovat, rozbalit soubor s koncovkou .ts?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, zobrazit, převést soubor formátu ts?

Pinnacle Studio HD
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
VobEdit
AVS media player
KM player

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ts s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Formát souboru ts patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: jak převést, Video soubory, v čem upravit, jak změnit, přípona souboru ts, co to je ts?, význam slova, jak vytvořit ts, čím zobrazit, druhy souborů, jak přehrát, Video soubory, v čem spustit, jak otevřít, informace, jak rozbalit, co znamená ts?, převod souborů

Teď už znáte odpověď na otázku K čemu se používá přípona ts? Jak přehrát ts soubor, resp. jak zobrazit ts soubor.

Víte, co je to De facto? Víte, co to je Alokace? Víte, co je to Zápustka? Znáte výraz Webinář?

Výběr náhodných koncovek souborů

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ts. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.