Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Přípona souboru vsd

Přípona .vsd označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2010 a níže. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data.

Význam slova, termín, co je to vsd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Souborový formát: vsd

Jak otevřít soubor s příponou .vsd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .vsd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .vsd?

Microsoft Visio 2010
CorelDRAW Graphics Suite
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu vsd s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona vsd je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak převést, prohlížení, wiki, co znamená vsd?, import, formát souboru, editace, spuštění souboru, význam slova, v čem upravit, jak vytvořit vsd, přípona souboru vsd, export, v čem spustit, Dokumenty, čím zobrazit, Dokumenty

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou vsd? Jak přehrát vsd soubor, resp. jak zobrazit vsd soubor.

Víte, co to je Karneval? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Vetiver? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kinofilm Pamatujete si definici pojmu Amnestie?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsd. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?