Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, vytvořit, komprimovat, změnit, exportovat soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Přípona souboru vsd

Přípona .vsd označuje soubory projektu uložené programem Microsoft Visio 2010 a níže. Může obsahovat byznys diagramy, informaci o tocích dat, textové popisy a další data.

Význam slova, termín, co je to vsd? Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, vytvořit, komprimovat, změnit, exportovat soubor s příponou vsd (Dokumenty)

Souborový formát: vsd

Jak převést, importovat, exportovat soubor s příponou .vsd?

V čem rozbalit, přehrát, konvertovat soubor s koncovkou .vsd?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, vytvořit, otevřít soubor formátu vsd?

Microsoft Visio 2010
CorelDRAW Graphics Suite
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Definici souborového formátu vsd můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru vsd patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: jak komprimovat, wiki, jak vytvořit vsd, jak změnit, druhy souborů, Dokumenty, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, formát souboru, import, co znamená vsd?, .vsd, význam slova, zkratka vsd, informace, jak rozbalit, koncovka souboru vsd

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru vsd? Jak přehrát vsd soubor, resp. jak zobrazit vsd soubor.

Víte, co to je AČR? Vzpomněli byste si na význam slova HTTP? Znáte pojem Bailout? Pamatujete si definici pojmu Alabastr?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vsd. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?