Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Přípona souboru mdf

Přípona .mdf označuje obraz optického disku (obvykle CD nebo DVD). Pro otevření souboru je většinou potřeba mít i soubor s příponou .mds.

Význam slova, termín, co je to mdf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Souborový formát: mdf

Jak otevřít soubor s příponou .mdf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdf?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu mdf můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru mdf je v sekci Obrazy disků

Klíčová slova: koncovka souboru mdf, jak přehrát, .mdf, informace, .MDF, Obrazy disků, spuštění souboru, import, jak konvertovat, přípona souboru mdf, souborový formát, v čem spustit, co znamená mdf?, co to je mdf?, čím zobrazit, export, jak otevřít

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou mdf? Jak přehrát mdf soubor, resp. jak zobrazit mdf soubor.

Víte, co je to Úžeh? Znáte význam termínu Brzlík? Víte, co to je Deviace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hypertenze?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdf. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.