Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, konvertovat, vytvořit, rozbalit, zobrazit, editovat, spustit soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Přípona souboru mdf

Přípona .mdf označuje obraz optického disku (obvykle CD nebo DVD). Pro otevření souboru je většinou potřeba mít i soubor s příponou .mds.

Význam slova, termín, co je to mdf? Jak a v čem upravit, konvertovat, vytvořit, rozbalit, zobrazit, editovat, spustit soubor s příponou mdf (Obrazy disků)

Souborový formát: mdf

Jak upravit, změnit, spustit soubor s příponou .mdf?

V čem konvertovat, převést, vytvořit soubor s koncovkou .mdf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, rozbalit, exportovat soubor formátu mdf?

Daemon Tools
WinRAR
Alcohol 120%
IsoBuster
MagicISO

Texty mohou obsahovat chyby.

Tento text (mdf) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mdf je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak editovat, export, Obrazy disků, co to je mdf?, jak změnit, jak převést, wiki, jak otevřít, spuštění souboru, jak komprimovat, formát souboru, souborový formát, editace, co znamená mdf?, druhy souborů, zkratka mdf, převod souborů, jak vytvořit mdf

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou mdf? Jak přehrát mdf soubor, resp. jak zobrazit mdf soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Softshell? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Estetika? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ešus Víte, co je to Jmelí?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdf. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.